Jump to content

Let'S Do It!


Soccer

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

M-am mai uitat asa in trecere pe acest thread. Bune rezultate pana acum, daca nu surprinzatoare, de aici si urmatoarea mea intrebare: de unde putem stii noi (astia, ne-managerii, muritorii de rand ca sa zic asa) ca in aceasta salvare, n-a fost facut nici un nelipsit reload? Astept raspuns. Multumesc, la revedere!

Link to comment
Share on other sites

Eu ma bazez pe incredere si nu poti sa-i urmaresti.Asa cum poti face un story singur si nimeni nu stie ce faci tu acolo , asa e si cu story-ul asta.Pana acum , am jucat si eu odata si am vazut , intr-adevar , ca echipa merge foarte bine si tactica este un mai mult decat buna pentru echipa asta.Sper ca ti-am raspuns :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

:thumbup: Am intrat acum in salvarea si am vazut de cate ori s-a salvat.24 de ori.

Daca e sa o luam matematic , fiecare jucator , inafara de klausito care joaca acum ,in medie , a salvat de 6 ori.Sa zicem ca fiecare are bifat sa salveze in fiecare luna si cum fiecare joaca cate doua luni , asta inseamna ca mai ramane de 4 ori fiecare.Deci e cam imposibil sa joci cu reload toate meciurile , dar exista si o posibilitate in care doar 1-2 meciuri sa fie trecute , dar eu nu cred.Am incredere pentru ca am vorbit cu fiecare in parte si toti m-au convins.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy