Jump to content

Let'S Do It!


Soccer

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

La gk avem Bornescu si Zimmerman ...dr Voicu si Barboianu ....dl Williams si Bucurica ...cuplu de dc Oros si Gaman ...aml Ilyes, Munteanu si poate M. Costea (i-am dat sa se antreneze pentru pozitie) ....la season expectations am pus title challenge si avem 5.75 M de transferuri si 3.1 M de salarii dar cred ca eu nu o sa-l folosesc ..probabil il va folosi soccer cand va vedea de ce avem nevoie. Si le-am dat scout celor spusi de mcity74.

Link to comment
Share on other sites

Am terminat partea mea ....am mai facut un transfer ...fundasul stanga Pernia 550 K Tigre ...restul de bani ii raman lui Soccer ..si acum rezultatele. Papp avea de ales intre noi si turci ...s-a dus la turci iar Mangala n-a vrut sa vina.

Revansa cu Gaz Metan ....am luat Supercupa ...dar mai bine luam cupa.

supercupa.png

Uploaded with ImageShack.us

Apoi am inceput campionatul cu Timisoara acasa ...la pauza 2-0 ..in a doua repriza n-am mai miscat.

timis.png

Uploaded with ImageShack.us

Si meciul cu Sportul ...hattrick Yurchenko.

sportul.png

Uploaded with ImageShack.us

Si am completat si stafful tehnic. Soccer ai legatura.

Link to comment
Share on other sites

Soccer e plecat din localitatea sa, el ma suna pe mine si imi spune fiecare miscare care sa o fac in locul sau. In primul rand aveam nevoie de un St bun :

emanuelgigliottiprofile.th.png

Yurchenko incepe sa scada, eu zic ca in iarna sa-l vindem si sa luam un Fatai,Villalva,Funes Mori.....caci Zelaya cand v-am zil sa-l luam free nu l-ati luat. acum valoreaza 5m :

vladimiryurchenkoprofil.th.png

o sa revin si cu rezultatele

In UCL am cazut cu Anderlecht,Benfica si Arsenal. Putem trage si la un loc 2.

Link to comment
Share on other sites

Gata , back in business.Vreau sa stiu la cine e salvarea si de ce nu s-a mai postat niciun rezultat.

Pentru cei care au zis ca nu o sa mai avem rezultate , le voi spune ca mi-am dat seama ca e mai importanta distractia decat rezultatele si care vor fi rezultatele cu alea vom juca.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy