Jump to content

Let'S Do It!


Soccer

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Pentru ca am nimerit lunile iunie-august ...principala grija vor fi transferurile. Au inceput si lucrarile la training facilities.

Dan Alexa

alexaa.png

Uploaded with ImageShack.us

La urmatorii o sa va cer parerea ...

Danilo Cruz - free - salariu negociat de 71 de mii pe an

danilocruz.png

Uploaded with ImageShack.us

Nicolae Dica - free - salariu negociat 120 de mii pe an

dicax.png

Uploaded with ImageShack.us

Vlad Munteanu - free tot 120 negociat

munteanu.png

Uploaded with ImageShack.us

Astept feed-back sa stiu daca ii iau sau nu . I-am prelungit si contractul lui Ilyes.

Link to comment
Share on other sites

Am pus Chelsea parent club si am confirmat transferurile urmatoare : Bornescu, Gaman, Barboianu, Bucurica, M. Costea si Adriano ...la romani nu mai pun ss-uri. Si l-am vandut pe Dina la Blackpool cu 3.1 M deci sunt bani de transferuri .... @Soccer o sa joc decat iunie-iulie.

adrianot.png

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

Eu as zice sa il luam ca oricum anul asta n-avem pretentii in europa si nu ne mai intalnim cu ocazia asta ...1.3 M si 155 de mii pe an salariu pana in 2016 ...oricum anul asta ii avem pe Yurchenko si Costea si ce mai aducem in loan dar astept mai multe pareri.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy