Jump to content

Let'S Do It!


Soccer

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Am facut un transfer ...portar de la OL liber la vara ...nu cred ca mai prindem noi gratis un portar asa bun si tanar.

davidandreprofileattrib.png

Uploaded with ImageShack.us

Am rejucat meciul de FA cu Swindon ...de data asta tabela a aratat rezultatul corect.

swindonvliverpoolsplitv.png

Uploaded with ImageShack.us

Si un meci de campionat cu Stoke in deplasare in care s-a repetat scorul.

stokevliverpoolsplitvie.png

Uploaded with ImageShack.us

I-am dat o sansa lui Vasile si l-am lasat tot meciul din FA Cup dar nu m-a convins (nu l-am vazut deloc) si la mine nu va fi nici rezerva. Nu vreau sa il tin pe Laporte care are acum 21 de goluri in Premier League pe banca din cauza unui roman.

Link to comment
Share on other sites

I-am dat o sansa lui Vasile si l-am lasat tot meciul din FA Cup dar nu m-a convins (nu l-am vazut deloc) si la mine nu va fi nici rezerva. Nu vreau sa il tin pe Laporte care are acum 21 de goluri in Premier League pe banca din cauza unui roman.

Nationalistule.

Link to comment
Share on other sites

Returul cu PSV

liverpoolvpsvsplitview.png

Uploaded with ImageShack.us

Echipa cu care am jucat 3 din ultimele 5 meciuri :D ...am trecut in semifinalele FA Cup dar acolo dam peste ManUtd/Burnley

stokevliverpoolsplitvie.png

Uploaded with ImageShack.us

Restanta cu Reading ...se pare ca pana acum e scorul lunii

liverpoolvreadingsplitv.png

Uploaded with ImageShack.us

Si se pare ca ne-am gasit si ST titular..Laporte ...a ajuns la 2 goluri in spatele lui Dzeko la golgheteri in Premier League ...si tin sa ma felicit singur pentru faptul ca am pus instructiunile tactice la cornere si se dau dau multe goluri din cornere . :clapping:

Dupa ce am postat s-a facut si tragerea la sorti din UCL

europeanchampionscupinf.png

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

Din cate imi dau seama nu i-a crescut viteza si tot poacher il joc ....Folosesc tot formatia ta dar selectia e diferita. Vila - Medel,Agger,Wilson,Bale - Vidal,Veloso - Suarez, Atkinson, Vargas - Laporte. Selectia e de la dreapta la stanga ca in FM ...

Nu stiu daca ai vazut dar in meciul cu PSV Shelvey ti-a dat o palma pentru faptul ca ai zis ca n-are fata de AMC la Liverpool :D.

Link to comment
Share on other sites

Un jucator care eu cred ca la vara ar trebui sa ne interesam de el

ikercasadoprofileattrib.png

Uploaded with ImageShack.us

Wolves ...s-a jucat mai mult in repriza a 2-a

liverpoolvwolvessplitvi.png

Uploaded with ImageShack.us

Chelsea ...tinand cont ca a fost in deplasare sunt multumit de rezultat

chelseavliverpoolsplitv.png

Uploaded with ImageShack.us

Si Bolton pe 1 aprilie ...nu ne-am luat pacaleala :D

liverpoolvboltonsplitvi.png

Uploaded with ImageShack.us

Jucatorul lunii martie a fost Laporte cu o medie de 2 goluri pe meci iar dupa golul cu Bolton l-a egalat pe Dzeko ....acum au fiecare 27 de goluri. Merge Agger cu rol cover si Shelvey nu are decat 2 galbene in toate competitiile (si unul rosu :D).

Urmatorul meci cu OL va fi cel de-al 400-lea ...si l-am nimerit si pe cel cu numarul 300 :P .

Link to comment
Share on other sites

Un jucator care eu cred ca la vara ar trebui sa ne interesam de el

ikercasadoprofileattrib.png

Uploaded with ImageShack.us

Părerea mea e că are un salariu imens si ar fi slabuț pentru mijlocul nostru. Nu mi se pare că are nici profil ofensiv (creativitate -14, fler - 12, șuturi de la distanță - 11), dar nici defensiv (marcaj - 14, tackling - 11, putere - 13). Pasele decisive le are pentru că probabil bate lovituri de la colț :-)

PS: dar pe Agger nu-l depășește toată lumea prin viteză, fiind Cover cu accelerație 10?

Link to comment
Share on other sites

Meciul cu numarul 400 ..din fericire l-am castigat.

olympiquelyonnaisvliver.png

Uploaded with ImageShack.us

Apoi un meci greu pe White Hart Lane ..am scos un egal in prelungiri.

tottenhamvliverpoolspli.png

Uploaded with ImageShack.us

Returul cu OL ...in semifinale ii vom intalni pe cei de la Inter.

liverpoolvolympiquelyon.png

Uploaded with ImageShack.us

Am jucat si cu Ecuador am facut 2-2 dupa ce aveau ei 2-0 in min 20 ...pentru cel care nimereste la un turneu final cred ca trebuie schimbata tactica daca vrem sa castigam un trofeu.

Mai am 4 meciuri de jucat ....2 cu United ...unul in FA celalalt in campionat,turul cu Inter si Portsmouth ...revin mai tarziu cu ultimul post ...3 meciuri se anunta infernale :D.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy