Jump to content

Transferuri Impresionante


Rykos

Recommended Posts

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Eu sunt singurul care simte nevoia sa spuna: emi201281 esti de toata jena? :-|

De ce? Pana la urma fiecare joaca jocul asta pentru satisfactia personala, cred ca il doare pe el fix undeva de ce crezi tu despre el si echipa cu care joaca. Eu in general la fm am save-uri cu echipele favorite, Atletico in Spania, Forest sau Newcastle in Anglia, Steaua in Romania...

Ca sa fiu on, pe salvarea de la Steaua am reusit sa il aduc in primul an pe Carlos Carmona, e un mijlocas central foarte tare. M-a dus pana in finala EL, unde m-a batut Werder. Not too shabby, huh?

2009-2010:

screenshot084a.jpg

By dobay09 at 2010-07-22

2010-2011

screenshot085c.jpg

By dobay09 at 2010-07-22

Link to comment
Share on other sites

ei fas si cu postu pe care joaca amandoi.. si daca-i joci pe rotation ? ia gandeste-te .. ai distruge si barca si n-ai mai avea rivali pentru trofee

cum spanac sa ii tin in rotatie pe cr si messi? crezi ca sunt cu capu?

si stai tu calm ... cu 145 mil (cat imi cereau pe messi), barca isi face super echipa, asa ca prefer sa aibe un jucator bun dar sa nu aibe bani

Link to comment
Share on other sites

cum spanac sa ii tin in rotatie pe cr si messi? crezi ca sunt cu capu?

si stai tu calm ... cu 145 mil (cat imi cereau pe messi), barca isi face super echipa, asa ca prefer sa aibe un jucator bun dar sa nu aibe bani

ce echipa isi face daca tu o sa ai toate superstarurile ? exista ceva mai bun ca ramos, cr9, messi, kaka, casillas, fabregas, tevez in jocu asta ?

Link to comment
Share on other sites

el in 2 ani a ajuns de la rezerva la united la titular in echipa nationala. deci ori a progresat repede, ori e supraevaluare ( barca a platit si 5 mil pentru el, un chilipir pentru un asemenea jucator ). totusi am vazut ca stie ceva fotbal, sau cel putin ofera multa siguranta in teren, deci nu prea cred ca e overrated

Link to comment
Share on other sites

In fm e mai bun ca Terry sau Rio, pt ca si IRL e mai bun ca Terry sau Rio. Punct. Esti cam ramas in urma.

loooooooooooooooool

pique mai bun ca terry sau ferdinand? :))))))))))))))))))))))

self pawned!

eu inteleg ca esti fan barca, dar las-o ca macane :))

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Vorbesc de momentul actual. Desi a luat eventul cu Chelsea, am urmarit meciurile lor si pot spune ca John Terry a avut un an plin de greseli ( inainte si dupa momentul Bridge). Ma uitam la Match of The Day si mereu spuneau alde Shearer sau Lineker ca e de admirat echipa, avand in vedere ca doi din oamenii determinanti de obicei ( Cech si Terry ) au sezoane modeste. Despre Rio ce sa mai zic, e mereu accidentat, desi el gafa si cand era fully fit ( si in finala cu Barca ). Ce sa mai zic de mondiale, unul n-a fost, iar celalalt a fost jalnic (ask Muller ).

Tocmai m-am uitat in editor sa le vad PA: 180 Terry si Rio, 175 Pique. Asta inainte ca Pique sa confirme cu acest sezon. La anul va avea mai mult.

Piquembauer e fundasul meu preferat acum. Obisnuiau sa fie Lucio si Samuel, adevarate legende.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy