Jump to content

Welcome to FMRo Forum - Football Manager Romania

Welcome to the official forum of the Romanian Football Manager community.

Like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of FMRo Forum - Football Manager Romania by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

If you don't want to create an account on our forum, you are free to join us on our other social media accounts:

- Facebook Page: https://www.facebook.com/FMRo.ro

- Facebook Group: https://www.facebook.com/groups/fmromania

- Twitter: https://twitter.com/fmro

- Discord: https://discord.com/channels/703942749522755616/703942749992517655

- Instagram: https://www.instagram.com/fmro.ro/

- Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCgZCAQazHOyY_9nMspXLnvg

IMPORTANT: In order to complete your registration, a valid e-mail address is required, since we will be sending you there an activation link.


Transferuri Impresionante


Rykos

Recommended Posts

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply
  • Generaţia de Aur

Si Leonardo a inceput direct la Milan...

Oriunde ai incepe, ai un obiectiv pe care trebuie sa il indeplinesti, ca e promovarea, ca e salvarea de la retrogradare, ca e Champions League...asa ca nu conteaza cu cine joci, atata timp cat nu dai load.

Link to comment
Share on other sites

ce rost mai are jocul daca incepi direct la barcelona?

ce satisfactii ai? ...

Pai hai sa-ti spun..pana acum am jucat cu Steaua , Liverpool , Marseille , Ajax si Bremen...in afara de cariera cu Liverpool unde am avut ceva performante la restul echipelor nu am avut rezistat psihic..si sunt multe motive dar am sa-ti dau un singur exemplu.Cu Marseille dominam copios in 95% din meciuri , dar nu reuseam decat un egal chinuit sau pierdeam la limita cu echipe de tot rahatul.Oricum sa stii ca nici cu Barcelona nu e asa de usor pe cat pare.

In 3 sezoane am castigat campionatul o singura data..in al doilea sezon de exemplu am avut o linie de clasament senzationala cu 6 sau 7 egaluri si o singura infrangere si totusi Real Madrid a terminat in fata mea

Link to comment
Share on other sites

  • Romania Research Team

Daca tot l-ai luat pe Lukaku pune te rog un screen cu atributele si performantele lui ! Is curios cum arata dupa 1-2 sezoane...nu stiu in joc insa in realitate este un super atacant la doar 16 ani

Link to comment
Share on other sites

Astia care sunteti nedumeriti si nu intelegeti de ce incep unii cariera la echipe de top. Incercati si voi, si veti vedea. Nu e asa usor sa castigi campionat, cupa, CL sau ce mai e de castigat. Te bate tactica de mori, indiferent ca poti cumpara cei ma buni jucatori din joc. Poti sa ai doar 4-5 infrangeri in tot campionatul, si Real sau ma rog, contracandidatele la titlu sa fie peste tine, pentru ca pur si simplu nu se impiedica de nimeni. Numai ziceti ca nu are farmec, ca tot te chinui sa sa indeplinesti obiectivele. La 09, aveam atacul asta la Barca:

ST: Bojan, Aguero

AMRL: Messi, C. Ronaldo, Ribery. (rotatie)

Sau jucam un un singur varf si il puneam pe messi AMC, si Ronaldo si Ribery pe benzi.

Totusi, am castigat o singura data titlul in 3 ani.

Link to comment
Share on other sites

Daca tot l-ai luat pe Lukaku pune te rog un screen cu atributele si performantele lui ! Is curios cum arata dupa 1-2 sezoane...nu stiu in joc insa in realitate este un super atacant la doar 16 ani

Acum sunt la serviciu si nu am cum , dar pe seara incerc sa-ti pun un screen cu Lukaku.Iti spun de acum ca la mine nu prea a jucat ba chiar l-am si imprumutat pentru ca nu are loc de Ibra , Villa si Torres

Link to comment
Share on other sites

Astia care sunteti nedumeriti si nu intelegeti de ce incep unii cariera la echipe de top. Incercati si voi, si veti vedea. Nu e asa usor sa castigi campionat, cupa, CL sau ce mai e de castigat. Te bate tactica de mori, indiferent ca poti cumpara cei ma buni jucatori din joc. Poti sa ai doar 4-5 infrangeri in tot campionatul, si Real sau ma rog, contracandidatele la titlu sa fie peste tine, pentru ca pur si simplu nu se impiedica de nimeni. Numai ziceti ca nu are farmec, ca tot te chinui sa sa indeplinesti obiectivele. La 09, aveam atacul asta la Barca:

ST: Bojan, Aguero

AMRL: Messi, C. Ronaldo, Ribery. (rotatie)

Sau jucam un un singur varf si il puneam pe messi AMC, si Ronaldo si Ribery pe benzi.

Totusi, am castigat o singura data titlul in 3 ani.

Pai ai castigat un singur titlu in 3 ani pentru ca nu ai acolo niciun varf de careu adevarat, si desi ai 5 dintre primii 10 fotbalisti din lume, intrun meci din 5 o sa dai de o aparare pe principiul autobaza in poarta care iti fura un egal. Si uite asa desi ai bagat vreun sfert de miliard in transferuri iei un singur titlu in 3 ani, ceea ce in realitate ar insemna un singur lucru: demisia. IRL stiu doar doua echipe de elita europeana care sa joace fara un atacant veritabil: arsenal 2009-10 (Bendtner nu e de Arsenal, iar Eduardo nu e tocmai varf de careu) si Roma 2007-2008 (parca/ care il avea doar pe Vucinic, nici ala atacant de careu veritabil).

Nu lua ca pe un misto sau repros, are tenta unui sfat mai degraba :P

Link to comment
Share on other sites

Pai ai castigat un singur titlu in 3 ani pentru ca nu ai acolo niciun varf de careu adevarat, si desi ai 5 dintre primii 10 fotbalisti din lume, intrun meci din 5 o sa dai de o aparare pe principiul autobaza in poarta care iti fura un egal. Si uite asa desi ai bagat vreun sfert de miliard in transferuri iei un singur titlu in 3 ani, ceea ce in realitate ar insemna un singur lucru: demisia. IRL stiu doar doua echipe de elita europeana care sa joace fara un atacant veritabil: arsenal 2009-10 (Bendtner nu e de Arsenal, iar Eduardo nu e tocmai varf de careu) si Roma 2007-2008 (parca/ care il avea doar pe Vucinic, nici ala atacant de careu veritabil).

Nu lua ca pe un misto sau repros, are tenta unui sfat mai degraba :P

Iti spune eu care am atacul format din Ibrahimovici si David Villa ca am luat campionatul o singura data in 3 sezoane..iar cei doi jucatori au dat peste 30 de goluri fiecare..pur si simplu Real Madrid a castigat aproape tot..nu-i incurca nimeni

Link to comment
Share on other sites

Eu cand zic ca te bate jocu, ala imi zice mie ca n-am atacanti de careu. Asa o fi, e adevarat, nici Aguero nici Bojan nu sunt de careu, dar nu asta e problema pentru care Real are 30 si ceva de victorii din 38 posibile.

e si asta adevarat dar in felul acesta inveti sa castigi pe propriile tale puteri adica sa nu fi relaxat deoarece contracandidatele se impiedica si tu iti permiti pasi gresiti. Oricum e adevarat ca si jocul are unele probleme care iti ingreuneaza situatia. In privinta transferurilor si echipei cum ziceai tu cu Messi , ronaldo si Ribery eu din ceea ce am observat la joc este faptul ca daca nu joci mult timp cu aceeasi echipa pana se omogenizeaza si o schimbi indiferent ca joci impotriva unei echipe de clasa sau una care se bate la retrogradare ai probleme daca nu folosesti acelasi 11 daca vezi ca merge... Totusi si eu imi doresc sa fie ca in realitate sa bag pe fiecare, sa schimb echipa de la meci la meci dar este un joc, ceva robotizat nu e ceva real 100%

Link to comment
Share on other sites

messi 190 mil

aguero 100 mil

cesc fabregas 90 mil

giorgio chiellini 75 mil

de mentionat joc cu manchester city

P.S.: nu pot sa atasez imaginile...nush dc...Error You aren't permitted to upload this kind of file

messi 190 mil

aguero 100 mil

cesc fabregas 90 mil

giorgio chiellini 75 mil

de mentionat joc cu manchester city

mai sus e suma de transfger a lui messi cel mai scump si cuma o pun p a lui aguero,al 2 lea ca valoare din lot sunt arhivate aja au mers:D

untitled2.rar

untitled.rar

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy