Jump to content

Si O Luam De La Capat


Ilici Man

Recommended Posts

AR - mereu intelept, saritor, bun sociolog, tatic tatuat, narcisist moderat (comparandu-l cu anaportret si Oglindelio) si, in ultimul rand, papusel ghidusel. Calitati si caracteristici care il convulsioneaza pe Gaudio, care are la profilul de mess. o poza cu el in tricou cu dungi, bermude si slapi (nu e o gluma).

Super profile. La el tras din coada de peste, dar ma rog..-_-

:hysterical:

Tu de ce razi mah? De tine sau de postul lui in general?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Eu iti propun o " mica aventura " cu Borussia Dortmund. Este o echipa de traditie in Germania , care de multa vreme nu isi mai gaseste forma de odinioara cu care reusea sa castige trofeul UEFA Champions League. Despre Borussia Dortmund mai pot adauga ca este echipa cu cei mai " nabadaiosi " fani , si cu unul dintre cele mai frumoase stadioane din Europa , Westfalenstadion a.k.a. Signal Iduna Park.

Eu ti-am facut doar o propunere , alegerea este a ta , si oricare va fii aceasta sunt sigur ca va fii un story pasionant.

Respect.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

desi ma atrage istoria din anglia si echipe ca leeds, nott forest, preston, wolves sau ipswich, nu ma atrage absolut deloc fotbalul din anglia. nu-mi place stilul.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Eu zic ca ar fi mai distractiv cu echipe din liga a2 pe care sa le readuci in prima divizie gen: Nantes, Strasbourg, Celta Vigo, Betis, Sociedad, TSV 1860, Kaiserslautern, Torino sau Feyenoord, Genk, Dinamo Moscova, Deportivo, Gladbach, Grasshoppers, Belenenses, Hearts, Hibernian, Trabzonspor, AEK, Dnipro.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Eu zic ca ar fi mai distractiv cu echipe din liga a2 pe care sa le readuci in prima divizie

si asta e o varianta la care inca n-am renuntat

Io zic altfel: iei Inter-ul = castigi 100% inca un cititor (de super calitate :P ) / nu-l iei = ramai cu "gashk neboona".

Obiectiv: castigarea trofeului suprem - UCL.

as prefera sa vad cum faci tu un story cu inter

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy