Jump to content

Jucatori Ieftini Si Buni


zizou

Recommended Posts

  • Replies 327
  • Created
  • Last Reply

si daca i se vede daemonul ce?

eu de exemplu am diablo 2 original si ma joc mereu acest joc de 8 ani si i-am facut imagine ca sa nu frec cd-urile mereu. Le incarcu cu daemon

Daemon tools nu e numai pentru jocuri luate de pe torenti

ce-ai bre ? de ce "ataci" ? a zis omul ceva de piraterie ?!

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

cumparati in rate in 48 de luni eu zic ca merita toti banii mai ales pentru liga 1

titlul topicului e "jucatori ieftine si buni", ieftin insemnand < 1 mil (ca la topicul pt fm2009), nu are importanta ca i-ai luat doar cu buletinul sau nu.

Link to comment
Share on other sites

@Ovidiu

Nu stiu cati ieftine si buni se prea gasesc la sub un milion. E cam ca in realitate: cat dai atata face. Eu in FM ce gasesc si pot sa spun ca e acceptabil si jucator care poate ridica media campionatului este peste 1m.

Tin sa te contrazic. Iata niste exemple:

motaprofile.jpg

motahistory.jpg

silyukprofile.jpg

silyukhistory.jpg

cahaisprofile.jpg

cahaishistory.jpg

neyraprofile.jpg

neyrahistory.jpg

Link to comment
Share on other sites

De Verratti asta tot ce pot sa spun ca e un super jucator.. eu sunt in al 3-lea sezon acum, si il am titular la Dinamo la 18 ani, executa orice fel de faza fixa, si e dorit de toate echipele mari; si vine in Romania pentru ca la inceput este la Pescara, in liga III din Italia:

f_1m4y19xn81km_d2927cf.png

f_1nr40b8lv9mm_4458f71.png

Link to comment
Share on other sites

am descoperit pana acum trei jucatori foarte buni ptr campionatul intern: Tore Reginiussen DC de la Tromso ptr 875K, Bruno Coutinho AMLC de la o echipa din Polonia ptr 400K si Serghy Krivets de la BATE ptr 525K.dak selectati si portugalia il recomand pe Paulo Regula

cum naiba l-ai luat tu pe krivets cu 525K cand mie mi-a venit cu chiu cu vai pt 2.5 mil? poate ai dat bani pe loc 525K si inca foarte multi bani dupa niste ani ( 24/48 months). Si in legatura cu Mota e absurd sa iei un jucator cu atributurile alea la doar 140 k e bataie de joc :)

Link to comment
Share on other sites

cum naiba l-ai luat tu pe krivets cu 525K cand mie mi-a venit cu chiu cu vai pt 2.5 mil? poate ai dat bani pe loc 525K si inca foarte multi bani dupa niste ani ( 24/48 months). Si in legatura cu Mota e absurd sa iei un jucator cu atributurile alea la doar 140 k e bataie de joc :)

Era Transfer Listed :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy