Jump to content

Fm 2010 In Prosport Sau Invers :D


Mihai

Recommended Posts

ProSport e în Football Manager

Pe 30 octombrie va fi lansat oficial şi Football Manager 2010. Jocul care te face antrenor si preşedinte de club în acelaşi timp va beneficia de o interfaţă grafică schimbată complet. Noutăţi majore şi la tactică, unde a fost introdus un "wizard" numit Tactics Creator, care vă va ajuta să vă personalizaţi formulele de joc. În timpul meciurilor există acum "touchline instructions", adică instrucţiunile "strigate" de pe bancă. În FM 2010 poate fi folosită în premieră şi Liga a III-a din România, cu ajutorul unui fişier de configurare care va fi disponibil pe site-ul oficial de research pentru România: www.fmro.ro. Acest lucru va fi posibil datorită noului editor inclus în FM 2010 care facilitează crearea de competiţii personalizate. În plus, SI Games a achiziţionat licenţa pentru primul eşalon al ţării noastre, astfel că în joc va apărea sub numele oficial de Liga I. Tabloul este întregit de premiera media, ProSport şi Liga2.ro fiind primele reprezentante ale presei sportive româneşti la conferinţele de presă pe care le veţi susţine în joc!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest lm_steaua

a fost mentionat site-ul => un nou val de idioti se va ivi aici.

dintre astia macar 2-3 sa fie mai rasariti...

numai un idiot poate sa spuna asa ceva. cum poti sti tu cum voi fi noii useri? si cum poti tu sa numesti idioti niste oameni cu care nu ai avut de-a face niciodata, cu care nu ai schimbat o vorba. :thumbdown:

citesc demult forumul asta dar nimic nu m-a deranjat atat de tare pana acum.

sa stii ca mi-am facut cont doar pentru a-ti atrage atentia ca nu iti dai seama ce postezi ... sau esti "idiot" :wtf:

Link to comment
Share on other sites

  • MentholBoy

numai un idiot poate sa spuna asa ceva. cum poti sti tu cum voi fi noii useri? si cum poti tu sa numesti idioti niste oameni cu care nu ai avut de-a face niciodata, cu care nu ai schimbat o vorba. :thumbdown:

citesc demult forumul asta dar nimic nu m-a deranjat atat de tare pana acum.

sa stii ca mi-am facut cont doar pentru a-ti atrage atentia ca nu iti dai seama ce postezi ... sau esti "idiot" :wtf:

Salut. Raspunsul este foarte simplu. An de an, cand apare jocul, apar tot felul de oameni cu solicitari de crack sau cu probleme generate de jocul luat de pe torrente sau alte locatii de gen. In conditiile in care se stie clar ca nu promovam pirateria sau warezul, cum poti numi un astfel de om decat idiot?

QED

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Certific eu ca nu e idiot, am fost si in vacanta cu el. intr-adevar, e mai fraier, a fost dus de cel putin 2 ori la meteora, dar era tanar si supus greselii.

Acum ,revenind la tine - cum poti sa il numesti tu - "numai un idiot poate sa spuna asa ceva", dupa ce abia ii atrasesei atentia - "cum poti tu sa numesti idioti niste oameni cu care nu ai avut de-a face niciodata, cu care nu ai schimbat o vorba. " ?

Fragilitatea argumentului din interventia ta e suspecta.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

numai un idiot poate sa spuna asa ceva. cum poti sti tu cum voi fi noii useri? si cum poti tu sa numesti idioti niste oameni cu care nu ai avut de-a face niciodata, cu care nu ai schimbat o vorba. :thumbdown:

citesc demult forumul asta dar nimic nu m-a deranjat atat de tare pana acum.

sa stii ca mi-am facut cont doar pentru a-ti atrage atentia ca nu iti dai seama ce postezi ... sau esti "idiot" :wtf:

tu cum poti sa aperi "niste oameni cu care nu ai avut de-a face niciodata, cu care nu ai schimbat o vorba." ?

imi mentin afirmatia avand in vedere ca acelasi lucru se intampla de 4-5 ani:

apare jocul => intra o graoza de useri noi. 80% dintre ei cer crack / folosesc limbaj mIRC sau sms / se lauda ca au castigat CL cu Dinamo din primul an. Daca le atragi atentia, te injura scurt => acestia sunt idioti.

dintre ceilalti o parte renunta pt ca nu au simtul umorului sau nu le pica bine cand sunt luati la misto si cedeaza, nu mai posteaza/intra.

raman cativa care incet-incet se integreaza.

se intampla in fiecare an (de ex. anul trecut am dat ban la ~60 de useri pe motive de crack).

si acum revenind: tu cum poti sa aperi "niste oameni cu care nu ai avut de-a face niciodata, cu care nu ai schimbat o vorba." ?

ps: data viitoare cand ma faci idiot iei ban.

Link to comment
Share on other sites

Guest lm_steaua

Certific eu ca nu e idiot, am fost si in vacanta cu el. intr-adevar, e mai fraier, a fost dus de cel putin 2 ori la meteora, dar era tanar si supus greselii.

Acum ,revenind la tine - cum poti sa il numesti tu - "numai un idiot poate sa spuna asa ceva", dupa ce abia ii atrasesei atentia - "cum poti tu sa numesti idioti niste oameni cu care nu ai avut de-a face niciodata, cu care nu ai schimbat o vorba. " ?

Fragilitatea argumentului din interventia ta e suspecta.

am vrut doar sa il pun in partea cealalta a baricadei sa vad daca ii e confortabil.

tu cum poti sa aperi "niste oameni cu care nu ai avut de-a face niciodata, cu care nu ai schimbat o vorba." ?

imi mentin afirmatia avand in vedere ca acelasi lucru se intampla de 4-5 ani:

apare jocul => intra o graoza de useri noi. 80% dintre ei cer crack / folosesc limbaj mIRC sau sms / se lauda ca au castigat CL cu Dinamo din primul an. Daca le atragi atentia, te injura scurt => acestia sunt idioti.

dintre ceilalti o parte renunta pt ca nu au simtul umorului sau nu le pica bine cand sunt luati la misto si cedeaza, nu mai posteaza/intra.

raman cativa care incet-incet se integreaza.

se intampla in fiecare an (de ex. anul trecut am dat ban la ~60 de useri pe motive de crack).

si acum revenind: tu cum poti sa aperi "niste oameni cu care nu ai avut de-a face niciodata, cu care nu ai schimbat o vorba." ?

ps: data viitoare cand ma faci idiot iei ban.

prezumtia de nevinovatie.

ps: nu ma sperii daca ma ameninti cu ban :cadou: ... mai intai trebuie sa iti dai singur ban pt ca tu si tu l-ai folosit :ban:

have fun.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

prezumtia de nevinovatie.

ps: nu ma sperii daca ma ameninti cu ban :cadou: ... mai intai trebuie sa iti dai singur ban pt ca tu si tu l-ai folosit :ban:

have fun.

"prezumtia de nevinovatie" :lol::lol: ? cred ca te uiti la prea multe filme, idiotenia nu e o infractiune (din pacate)

ma doare undeva ca te simti speriat sau nu. uite nu mai pot de grija. :boring:

jignirea unui moderator nu e egala cu jignirea unui user. yeap, nu e democratie.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy