Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Mihai

Sambata O Sa Luam O Pauza

Recommended Posts

Din cauza unor lucrari de intretinere, siteul si forumul vor fi oprite pe o perioada nedeterminata in cursul dupa-amiazei de sambata. Multumim pentru intelegere.

Sunt revoltat de gestul lui Ovidiu care nu a avut bunul simt sa treaca la explicatia warnului "Ba daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa" :B:

poti sa faci cumva sa apara paginatia la titlul topicului inainte de a intra in el? de ex cand dai view new posts si iti apare lista cu topicuri noi, sa poti intra direct pe ultima pagina, nu pe prima.

poti sa faci cumva sa apara paginatia la titlul topicului inainte de a intra in el? de ex cand dai view new posts si iti apare lista cu topicuri noi, sa poti intra direct pe ultima pagina, nu pe prima.

Ditto. Aceeasi problema o am si eu!

Nu si daca topicul are mai mult de 1 pagina, in cazul asta te duce la prima pagina...

EDIT: Rectific, la unele topicuri cu multe pagini ma duce la ultimul post, cum ar fi normal, la altele nu vrea.

Nu si daca topicul are mai mult de 1 pagina, in cazul asta te duce la prima pagina...

EDIT: Rectific, la unele topicuri cu multe pagini ma duce la ultimul post, cum ar fi normal, la altele nu vrea.

Acelasi lucru si la mine.

si site-ul a luat o pauza ?

Mihai, mie nu-mi merg smile-urile. dau click sa-mi apara dar nu face pop-up vreo fereastra.

Siteul a luat pauza de cam o saptamana => se vede ca nu prea intrati pe el :B:

Sa mor daca inteleg ce browsere folositi. Am Firefox 3.0.11 si merg si smilieurile si nu am nici probleme ca nu se incarca.

A...si ca sa nu aud comentarii stupide...Sunt pe modem Vodafone. Deci nici netul nu e cel mai rapid posibil.

Daca aveti ceva pop-up blockere sau add-on-uri de firefox care impiedica pop-up-uri ar fi bine sa le setati corespunzator

post-1-12461711339555_thumb.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy