Jump to content

Nou Venit :)


HesseLinK

Recommended Posts

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Salut ... numele meu este BoGdaN .... am 16 ani .... imi place mult fotbalu si sa-l privesc si sa-l practic ... imi place mult sa joc Footbal Manager , acum am o cariera noua la Brasov .... cu care sper sa promovez in A .... si mai departe ... ! Imi place sa-mi fac noi prieten cu ajutorul acestui forum si cu atat mai mult sa aflu de la altii cat mai multe despre tainelea cestui joc !

Craciun Fericit tuturor :thumbup: !

P.s : Sorry dak am scris ceva greshit sau dak am facut ceva greshit .... dar sunt la primul post .... Va multumesc :) !!!

Link to comment
Share on other sites

dar sa stii ca poti face performanta si cu jucatori mai in varsta.vezi milanul.si chiar si in Romania la o echipa mai slaba,poti sa aduci jucatori cu experienta carora le-a expirat contractul,cum au fost vioorel moldovan, sau ganea cand juca la dinamo.plus ca in cadrul lotului au o actiune benefica, cresc moralul echipei,si sunt folositori pt tutoring

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Hai sa ma prezint si eu... cu toate ca sunt printre primii inregistrati pe forumu' asta activitatea mea in ultimul an si jumatate s-a rezumat la a citi ce au mai scris maniacii astia. Deci... Andrei ma numesc, am 23 de ani si joc fm(cm) de cand ma stiu... din pacate tot mai putin (din lipsa de timp).

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Aveti aici un exemplu de user. La inceput o luase pe un drum gresit: era manelist, fan guta. Usor-usor, Ovidiu10 s-a cizelat si a devenit rocker. Ba mai mult, ca si cum n-ar fi fost de ajuns, a atins apogeul rafinamentului mutandu-se in Slatina. Respect! :)

Slatina, FFS! :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

In martie revin in Bucuresti si sper sa mai vin si pe la fotbalul saptamanal. O sa-i cer permisiunea lui Ilici sa-mi cedeze pozitia lui in teren - marcaj la tine - si o sa-l imit cat mai fidel. E o promisiune, o dorinta si o amenintare, in acelasi timp.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
salut...sunt Narcis..din Bucuresti..am 19 ani..joc Footbal Manager din 2005..in general cu Universitatea Craiova,echipa pe care de altfel o siiubesc!!!!

PS:scuze daca o sa mai fac greseli..vis a vis de regulamentul forumului...nu l-am citit inca pe tot..

Link to comment
Share on other sites

Cardelio...acest "viol(ent)ator" de "copii"

salutare la toata lumea.....sunt andreea si ma joc manager de cand a aprut asta 2008......am invatat de la pretenul meu....:P

NU PREA STIU SA UMBLU CU FORUMUL ASTA....DAR SPER SA MA DESCURC....TOTUSI IMI PUTETI SPUNE DE UNDE POT CUMPARA JOCUL ALA ORICGINAL

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy