Jump to content

Foarte Plictisit


Noel

Recommended Posts

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply
  • Generaţia de Aur
bah, va pun pe toti intr-o simulare de algoritmi genetici si retele neuronale sa vad ce se va alege de voi in 10 ani.

va e frica?

chiar as fi curios :D

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
bah, va pun pe toti intr-o simulare de algoritmi genetici si retele neuronale sa vad ce se va alege de voi in 10 ani.

va e frica?

Deloc. Daca ai folosi retele neurale, aici e alta discutie.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

1.ma semneaza o echipa din Rusia

2. ma trasnfer la o echipa din Italia (Lazio, Parma, Palermo,Fiorentina)la 21 de ani

3. dau 5 goluri pe sezon din lovitura libera si 10 assisturi pe sezon

Link to comment
Share on other sites

De ce nu: poate fi realitate? :P

spun asta pt ca si acum un prieten de al meu e fan fm deoarece in FM2005 a aparut in echipa Midiei Navodari (echipa care acum nu mai exista) si cand a vazut la mine innebunise pur si simplu... mai mai ca nu se mai ducea la antrenamente ca sa joace numa sa se vada la real madrid sau barcelona; bineinteles ca acum baiatul e liber de contract :)

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Tocmai am vazut cateva screenuri din ,,jocul'' lui mariuskl...si va sugerez sa va pregatiti de surprize

@fane- iti sta bine in tricoul visiniu :fight:

In schimb eu ma multumesc cu postura de golgheter/cel mai bun jucator al echipei al echipei Northampton (31meciuri-14goluri-2assist-7MOM) :thankyou:

Link to comment
Share on other sites

Tocmai am vazut cateva screenuri din ,,jocul'' lui mariuskl...si va sugerez sa va pregatiti de surprize

@fane- iti sta bine in tricoul visiniu :fight:

In schimb eu ma multumesc cu postura de golgheter/cel mai bun jucator al echipei al echipei Northampton (31meciuri-14goluri-2assist-7MOM) :thankyou:

m-ai facut curios... vreau si eu sa vad.. oare pe unde m-am transferat cu contract pe 1 an plus prelungire pe inca 12 ??

Link to comment
Share on other sites

rapidistule...am o veste proasta pentru tine. Te-ai retras. :)
La 17 ani se retrag numai aia care raman cu un picior :)
e un topic facut separat, vezi si tu. Si fii fara grija. Am sa te pun si pe tine. In timp..
Where is it ?
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy