Jump to content

Foarte Plictisit


Noel

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply
  • 3 months later...
  • 7 months later...

Fritz Futterman - Germania ---> tushier ( buzunare mari, sa incapa mita; lene, sa nu vad offsideul; burta mare, sa incapa berile dupa meci si poatre un pik de ghete mai noi, sa am ce vinde k joc cu sandale ) ... no si mersi fain ... vezi k fac pereche buna cu Sulerin Belerin Pulerin - Turcia ---> aruncator de brichete.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

"- Salut, sunt Cornel Dinu. Admin de legat al lui Dinamo. Am numarul tau din cartea de telefon, si am vrea sa iti propunem sa preiei tu echipa de fotbal pentru un an, sau cateva luni, depinde de interesul actionarilor. Daca accepti, iti spun de pe-acum ca o sa te inlocuiasca Mircea Rednic, in sinergia faptelor, fotosintetic si dulce-amar, asa cum ne-a lasat Dumnezeu pe noi, romanii astia stabiliti sinecdotic intre o mare si-un munte. Adesea calcati in picioare ba de ieniceri, ba de habsburgi, nu ne-am atras oprobiul apoteotic din efervescenta timpurilor diluate asimptotic ca intr-un anevrism secular, ci am rabdat si am strans din dinti si am mers mai departe. Cum ar zice Fanus...Deci, ce zici de oferta noastra?

- Nu, mersi, am treaba.

End of story.

buggy, mai spune si tu ceva, ca ne-ai lasat cu ochii in soare.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
Fritz Futterman - Germania ---> tushier ( buzunare mari, sa incapa mita; lene, sa nu vad offsideul; burta mare, sa incapa berile dupa meci si poatre un pik de ghete mai noi, sa am ce vinde k joc cu sandale ) ... no si mersi fain ... vezi k fac pereche buna cu Sulerin Belerin Pulerin - Turcia ---> aruncator de brichete.

De fratii Gemil ai auzit???!!! Su si Lin.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
"- Salut, sunt Cornel Dinu. Admin de legat al lui Dinamo. Am numarul tau din cartea de telefon, si am vrea sa iti propunem sa preiei tu echipa de fotbal pentru un an, sau cateva luni, depinde de interesul actionarilor. Daca accepti, iti spun de pe-acum ca o sa te inlocuiasca Mircea Rednic, in sinergia faptelor, fotosintetic si dulce-amar, asa cum ne-a lasat Dumnezeu pe noi, romanii astia stabiliti sinecdotic intre o mare si-un munte. Adesea calcati in picioare ba de ieniceri, ba de habsburgi, nu ne-am atras oprobiul apoteotic din efervescenta timpurilor diluate asimptotic ca intr-un anevrism secular, ci am rabdat si am strans din dinti si am mers mai departe. Cum ar zice Fanus...Deci, ce zici de oferta noastra?

- Nu, mersi, am treaba.

End of story.

buggy, mai spune si tu ceva, ca ne-ai lasat cu ochii in soare.

ma termina caldura, dorm putin, imi fac de lucru si lucrez mult, imi fac timp sa joc si un fm, poate un multiplayer in curand. toate bune, dar jegoase. :(

Link to comment
Share on other sites

si eu vreau... va rog

Alex Scafes - D/MRL - cetatenie: Seychelles

As dori sa am urmatoarele lucruri:

corners : 5

crossing : 7

dribling : 5

finishing :5

First touch : 7

freekick: 1

heading: 13

long shots : 5

long throws : 2

marking : 15

passing : 15

penalty taking : 2

tackling : 15

technique : 2

Aggression :3

Anticipation : 7

bravery: 10

composure: 4

concentration: 8

creativity : 4

decisions : 18

determination : 13

flair :10

influence : 3

off the ball : 20

positiong : 20

team work : 20

work rate : 8

acceleration : 17

agility : 10

balance : 10

jumping : 6

natural fitness: 5

pace: 10

stamina: 10

strenght :3

GK rating :5

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy