Jump to content

Welcome to FMRo Forum - Football Manager Romania

Welcome to the official forum of the Romanian Football Manager community.

Like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of FMRo Forum - Football Manager Romania by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

If you don't want to create an account on our forum, you are free to join us on our other social media accounts:

- Facebook Page: https://www.facebook.com/FMRo.ro

- Facebook Group: https://www.facebook.com/groups/fmromania

- Twitter: https://twitter.com/fmro

- Discord: https://discord.com/channels/703942749522755616/703942749992517655

- Instagram: https://www.instagram.com/fmro.ro/

- Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCgZCAQazHOyY_9nMspXLnvg

IMPORTANT: In order to complete your registration, a valid e-mail address is required, since we will be sending you there an activation link.


Reguli Noi Pe Forum


Recommended Posts

  • MentholBoy

De azi incepand sectiunile de lupta nu mai au regim special. Orice lipsa de bun simt va fi taxata ca atare cu warn/ban in functie de gravitatea ei.

Moderatorii de pe acele sectiuni si-au pierdut posturile pe perioada nelimitata.

Forumul este inchis pana maine dimineata.

Sper sa va prinda bine pauza si sa cugetati asupra celor intamplate.

Nu ma asteptam la ceea ce s-a intamplat in weekend cu atat mai mult cu cat a venit din partea unor useri cu vechime.

Catharsis si Sammy mai au pana maine de stat

Emilian si Dinamo pana vineri. Ultimii doi la prima abatere zboara spre lumi mai calde.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

OK, pentru mine nu e nici o problema.

Mihai, cateva intrebari, ca sa imi clarific niste nelamuriri:

1. Sunt permise ironiile, intepaturile, mistourile la adresa altor echipe, cat timp se pastreaza un ton civilizat?

2. Regulile sunt aceleasi pentru toata lumea si se aplica la fel pentru toata lumea?

3. Denumirile peiorative la adresa echipelor sunt permise?

4. Daca zonele de lupta si-au pierdut statutul special, asta inseamna ca imi pot exprima o parere despre (sa zicem) Steaua pe ZdL Steaua fara sa ma tem ca sunt asteptat "la cotitura"?

In alta ordine de idei - si off-topic - tin sa-l informez pe cel care m-a blestemat ca am avut o bafta porceasca aseara si am scapat fara o zgarietura din al doilea accident de circulatie in mai putin de doua saptamani. Soiu' rau piere greu, deh... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Tu esti un caz special, nu mai pune atatea intrebari. :D

Ah, si nu te lauda in stanga si-n dreapta cu warn-urile si ban-urile pe care le-ai primit aici. Mai ai pana sa ma intreci. Eu am fost cel mai flagelat, baietas. Dar acum detin DA POWER, capisci? :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Anahoret: am realizat si eu ca asta e calea spre putere. Iar cand voi deveni moderator, pre multi am sa popesc. :)

P.S.: oh, you allmighty moderator, I bow to your power. :) Si fara glume despre aplecat, OK? :)

<{POST_SNAPBACK}>

Semeni un pic cu Lapusneanu, mai ales prin zonele de lupta :)

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
De azi incepand sectiunile de lupta nu mai au regim special. Orice lipsa de bun simt va fi taxata ca atare cu warn/ban in functie de gravitatea ei.

Moderatorii de pe acele sectiuni si-au pierdut posturile pe perioada nelimitata.

Forumul este inchis pana maine dimineata.

Sper sa va prinda bine pauza si sa cugetati asupra celor intamplate.

Nu ma asteptam la ceea ce s-a intamplat in weekend cu atat mai mult cu cat a venit din partea unor useri cu vechime.

Catharsis si Sammy mai au pana maine de stat

Emilian si Dinamo pana vineri. Ultimii doi la prima abatere zboara spre lumi mai calde.

Ai uitat sa zici ca toti userii vor fi tratati egal si nu vor fi banati fara motiv... cu conditia sa nu se numeasca boogiesbc... :drool

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
OK, pentru mine nu e nici o problema.

Mihai, cateva intrebari, ca sa imi clarific niste nelamuriri:

1. Sunt permise ironiile, intepaturile, mistourile la adresa altor echipe, cat timp se pastreaza un ton civilizat?

2. Regulile sunt aceleasi pentru toata lumea si se aplica la fel pentru toata lumea?

3. Denumirile peiorative la adresa echipelor sunt permise?

4. Daca zonele de lupta si-au pierdut statutul special, asta inseamna ca imi pot exprima o parere despre (sa zicem) Steaua pe ZdL Steaua fara sa ma tem ca sunt asteptat "la cotitura"?

In alta ordine de idei - si off-topic - tin sa-l informez pe cel care m-a blestemat ca am avut o bafta porceasca aseara si am scapat fara o zgarietura din al doilea accident de circulatie in mai putin de doua saptamani. Soiu' rau piere greu, deh... :)

Mihai este plecat in acest weekend. Eu raspund de forum pana revine.

1. Ale tale, nu.

2. Pentru tine, nu.

3. Tie, nu.

4. Nu

O seara placuta! :)

Boogie.. ziceai ca atunci cand vei fi banat vei pleca de pe forum. Din ce am inteles eu, ai fost banat... Decat sa faci pe frustratu' p-aici, eu zic ca e mai bine pentru toata lumea sa pleci :kisses

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
Mihai este plecat in acest weekend. Eu raspund de forum pana revine.

1. Ale tale, nu.

2. Pentru tine, nu.

3. Tie, nu.

4. Nu

O seara placuta! :)

Boogie.. ziceai ca atunci cand vei fi banat vei pleca de pe forum. Din ce am inteles eu, ai fost banat... Decat sa faci pe frustratu' p-aici, eu zic ca e mai bine pentru toata lumea sa pleci  :kisses

Am zis? Zis si facut sa fie. Daca ne intalnim prin oras fie, daca nu, nu ne mai vedem niciodata.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
Ai uitat sa zici ca toti userii vor fi tratati egal si nu vor fi banati fara motiv... cu conditia sa nu se numeasca boogiesbc... :drool

Obtuz baietas mai esti, nu ma asteptam.

Iti voi da paste-ul dicutiei de pe mess. cu Noel si te vei convinge ca a fost o doar gluma. Imediat ce voi ajunge la Bucuresti.

Auzi, daca tot iti place rolul de vexat, de ce nu te-ai suparat cand am facut concursul ala de warn-uri cu Noel, cand i-am "vargat" pe toti. Sau: de ce nu s-au suparat ceilalti? Gaseste rapsunsurile intrebarilor astora doua si, dupa aceea, mai vorbim. Sper ca nu mai ai nevoie si de alte indicii...

Link to comment
Share on other sites

Mihai este plecat in acest weekend. Eu raspund de forum pana revine.

1. Ale tale, nu.

2. Pentru tine, nu.

3. Tie, nu.

4. Nu

<{POST_SNAPBACK}>

Diiiiiscriiiiiiimiiiiiiinaaaaaaarrrrrreeeeeeeeee! Unde e Asztalos ala sau cum il cheama, cu CNCD-ul lu' peste, sa il vada pe alde Cornel cum face ura de rasa (canina)... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
Obtuz baietas mai esti, nu ma asteptam.

Iti voi da paste-ul dicutiei de pe mess. cu Noel si te vei convinge ca a fost o doar gluma. Imediat ce voi ajunge la Bucuresti.

Auzi, daca tot iti place rolul de vexat, de ce nu te-ai suparat cand am facut concursul ala de warn-uri cu Noel, cand i-am "vargat" pe toti. Sau: de ce nu s-au suparat ceilalti? Gaseste rapsunsurile intrebarilor astora doua si, dupa aceea, mai vorbim. Sper ca nu mai ai nevoie si de alte indicii...

Cred ca e stresat rau cu Bacu' ala. Baaaaaa, booogieee, ba, este ca si luat Bacu', nu te mai obosi.

Link to comment
Share on other sites

  • MentholBoy
Diiiiiscriiiiiiimiiiiiiinaaaaaaarrrrrreeeeeeeeee! Unde e Asztalos ala sau cum il cheama, cu CNCD-ul lu' peste, sa il vada pe alde Cornel cum face ura de rasa (canina)... :)

Probleme, Gogule? Ai ceva de comentat la adresa lui Mutete? Daca nu esti cuminte te facem vedeta de tabloide :D

P.S. I'm back biatches :D

Link to comment
Share on other sites

Mihai, scroll up. Eu intrebam chiar serios, ca sa stiu cum sa pun problema in continuare. :)

P.S.: welcome back, dog. And this is not asskissing, alright?

P.P.S.: nu stiu ce drac am cu dispozitia asta anglofona. Probabil faptul ca azi a fost prima zi de serviciu dupa cateva "libere".

Link to comment
Share on other sites

  • MentholBoy
OK, pentru mine nu e nici o problema.

Mihai, cateva intrebari, ca sa imi clarific niste nelamuriri:

1. Sunt permise ironiile, intepaturile, mistourile la adresa altor echipe, cat timp se pastreaza un ton civilizat?

2. Regulile sunt aceleasi pentru toata lumea si se aplica la fel pentru toata lumea?

3. Denumirile peiorative la adresa echipelor sunt permise?

4. Daca zonele de lupta si-au pierdut statutul special, asta inseamna ca imi pot exprima o parere despre (sa zicem) Steaua pe ZdL Steaua fara sa ma tem ca sunt asteptat "la cotitura"?

In alta ordine de idei - si off-topic - tin sa-l informez pe cel care m-a blestemat ca am avut o bafta porceasca aseara si am scapat fara o zgarietura din al doilea accident de circulatie in mai putin de doua saptamani. Soiu' rau piere greu, deh... :)

1. Depinde ce intelegi tu prin ton civilizat

2. Da

3. I rather don't advice you - poate fi sursa de flame...stiu dupa aia de ce sunt unii in stare

4. Da...in masura in care nu sari calul

Link to comment
Share on other sites

Exemple:

1. "Steaua face progrese serioase, etapa asta au si marcat" sau "Andrey e un fel de Carlos tuns scurt" --> astea sunt permise?

2. Abia astept sa vad... :)

3. S-a notat. Da' la adresa suporterilor? :)

4. Cu exprimari gen pct. 1, pot sa ma astept la ban?

Link to comment
Share on other sites

Erau exemple, copii, calmati-va si tineti-va puterile de moderator pentru aia care merita sa o ia peste bot. Cornel, de ce fix duminica, daca pot sa intreb, ai momente in care "esti rau"? :) Poa' sa fie si azi, oricum mi se rupe. Viata mea are alte coordonate decat numarul de post-uri de pe FMRo.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy