Jump to content

Welcome to FMRo Forum - Football Manager Romania

Welcome to the official forum of the Romanian Football Manager community.

Like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of FMRo Forum - Football Manager Romania by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

If you don't want to create an account on our forum, you are free to join us on our other social media accounts:

- Facebook Page: https://www.facebook.com/FMRo.ro

- Facebook Group: https://www.facebook.com/groups/fmromania

- Twitter: https://twitter.com/fmro

- Discord: https://discord.com/channels/703942749522755616/703942749992517655

- Instagram: https://www.instagram.com/fmro.ro/

- Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCgZCAQazHOyY_9nMspXLnvg

IMPORTANT: In order to complete your registration, a valid e-mail address is required, since we will be sending you there an activation link.


Panathinaikos Atena


Uaizel

Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply
  • Generaţia de Aur

si nu in ultimul rand bafta.

pt cei curiosi cum arata galeria lui PAO la fotbal va sfatuiesc inati sa aflati cum arata la baschet :speriat: si dupa aia o sa intelegeti ce inseamna sa sustii o echipa.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
trioul E.Gonzalez-Olisadebe-Papadopoulos va face legea. Konstantinou te sfatuiesti sa-l faci backup. si nu-l lua pe Karagounis... lasa-l pe argentinian sa vezi ce o sa faca in retur cand isi da drumul... invata de la mucea sa ai rabdare cu el si sa-i satisfaci capriciile :B: la anul ofertele pe el vor fi :P

S-ar putea sa nu ma inteleg cu Inter in privinta lui Karagounis. Oricum , vad dupa meicurile de pregatire care-i piesa ... Konstantinou e preferatul meu <_< .

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
S-ar putea sa nu ma inteleg cu Inter in privinta lui Karagounis. Oricum , vad dupa meicurile de pregatire care-i piesa ... Konstantinou e preferatul meu  <_< .

Loan şi nu - i plãteşti salariul.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
Loan şi nu - i plãteşti salariul.

Il ascult pe Nea Ovi . :rolleyes: Cred ca nu-l mai iau .

Ovidiu , de Patrick MBoma de zici :D ??

BTW , voi continua astazi story-ul ...

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Incepem campania de achizitii prin aducerea brazilianului Naldo pentru 1 milion € , de la RS Futebol . El va ajunge la echipa in ianuarie 2005 , deoarece este imprumutat la Juventude .

naldocustom8kh.jpg

De asemenea am primit si confirmarea scoutului Kit Carson de la Cambridge care va onora oferta noastra :D .

Suntem in cautarea inca unui de fundas de valoare , defensiva fiind punctul nevralgic in acest moment ; nici nu ma gandesc sa-l mai bag pe matuzalemul Rene Henriksen , si pentru ca e danez , trebuie sa recunosc :D

Meciurile de pregatire :

Akratitos - Panathinaikos 1-3 (Olisadebe,Konstantinou,Gekas)

Panathinaikos - Mainz 2-0 (Goumas,Olisadebe)

Ankaragucu - Panathinaikos 2-0

Panathinaikos - Standard 1-0(Konstantinou)

Unterhaching - Panathinaikos 0-0

Sunt multumit in general de campania de pregatire . Ma asteptam la ceva mai mult din partea unor jucatori . Ezequiel Gonzales a aratat ca este noul lider al echipei :) .Papadopoulos a avut evolutii foarte bune . Lucian Sanmartean m-a impresionat in mod placut . In privinta portarului Galinovici am cateva temeri ; assistantul mi-l recomanda pe Kotsolis intre buturi . Am incercat aducerea lui Bogdan Lobont , insa Ajax are pretentii financiare prea ridicate .

Perfectam transferul ghanezului Eric Addo (D/DMC) de la PSV Endihoven pentru 825.000 € ;)

addo.jpg

Ultimele racnete in materie de transferuri :D : Bogdan Lobont ajunge la Lecce pentru 4 milioane € . Rivala Olympiakos pune mana pe talentatul mijlocas israelian Yaniv Katan pentru 850.000 € .

Konstantinou,Goumas,Sapanis ,Papadopoulos , Nasief Morris ,Rene Henriksen intra in ultimele 12 de luni de contract . Facem oferte pentru prelungirea intelegerilor pe inca 2 ani , cu exceptia lui Hanriksen care isi va face bagajele din vara :rolleyes: .

-----------

La casele de pariuri suntem cotati cu sansa a doua la titlu (2-1) la egalitate cu AEK Athens , Emilian :D . Las` ca vedeti voi cine-i sefu` :B: .

odds7fy.jpg

----------

Se trag la sorti meciurile pentru Turul I al Cupei Greciei . Vom inatalni formatia de amatori Anagennisi Artas :) . Acesta va fi primul meci oficial al sezonului .

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
Wyzel...Wyzel...incepi cu codati?

Kit Carson, Naldo...:rusinica:

Cumsa poata altfel Pana sa invinga AEK-ul?

Cand va aud cu jucatori codati & shit :rolleyes: !! Ce jucatori vreti sa iau din 2 milioane de euro :) ?

:blind:Ma *** pe el de buton edit :blind:

Are loc la Nyon si tragerea la sorti pentru grupele UEFA Champions League 2004-05 ,competitie in care suntem calificati direct in grupe din postura de campioana a Greciei . Ne rotunjim bugetul cu 4 milioane € , suma acordata pentru calificarea in grupe .

logo_uefa_champions_league.jpg

Sortii ne-au repartizat in Grupa E alaturi de Fenerbahce Istanbul , FC Liverpool :D si Maccabi Haifa ; o grupa destul de usoara , zic eu , unde Maccabi Haifa ne-ar mai putea pune probleme :P . Primul meci il vom sustine la Haifa impotriva vicecampioanei Istraelului . Urmeaza meciul cu Liverpool de pe "Apostos Nikolaidis" :worship

FC Porto castiga Supercupa Europei in urma loviturilor de departajare , dupa ce scorul dupa 90 de minute a fost 0-0 .

O stire apropo de transferuri : Karagounis ajunge in cele din urma la Olimpique Marseille. :)

Trimitem la UEFA lista cu cei 25 de jucatori care vor juca in Champions League . Nu sunt inclusi pe lista Zatautas , Henriksen si Andric . Incep sa vina si vestile proaste , Konstantinidis , wingerul nostru stanga va rata meciul cu Maccabi datorita unei accidentari la genunchi . Va sta pe tusa in jur de 2 saptamani . Silvio Maric nu s-a acomodat cu viata din Grecia . Nu-ti convine ?? Du-te-acasa !! :B: In schimb , sunt foarte multumit de Eric Addo , fundasul care se preteaza perfect in primul 11 al nostru , facand cuplu in centrul defensivei cu Kyrgiakos .

addo.th.jpg

Bookmakerii ne acorda totusi o mica sansa la castigarea Ligii Campionilor :D : 25 -1.Favorita este Real Madrid .

odds.3.jpg

-----

Stay tuned...PAO - Maccabi

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
Cand va aud cu jucatori codati & shit  :rolleyes: !! Ce jucatori vreti sa iau din 2 milioane de euro :) ?

Nu renunti doar de dragul nostru la jucãtori cu potential mare şi la cei care nu vezi toate atributele şi nu sunt români? ;) Nu vreau sã dau exemple.

Thank you!

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
Nu renunti doar de dragul nostru la jucãtori cu potential mare şi la cei care nu vezi toate atributele şi nu sunt români?  ;)   Nu vreau sã dau exemple.

Thank you!

:rolleyes: Okay ... Ii sau cancel-transfer lui Naldo :peace: ??

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
a propos

Wyzel, nu te lua dupa el. Sa folosesti "mersi" si "apropo". Ai imputernicire de la maiestatea sa, DEX-ul.

Cand vrei sa fii sic (chic :B: ), foloseste "merci" si "a propos".

KUTGW! :P

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
:rolleyes: Okay ... Ii sau cancel-transfer lui Naldo  :peace:   ??

O altã regulã a FM / CM: sã nu dai niciodatã withdraw transfer bid. Dacã l - ai luat sã - ti fie de folos. M - am gândit cã de acum înainte ...

Succes! I'm watching you!

P.S.: nu eu am inventat aceste reguli.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy