Jump to content

[Fm15] Romania - Sistemul Competitional Real Complet Pentru Fm 2015 (Scrc15)


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Sunt la sfarsitul lunii Septembrie 2016 in joc...si campionatul inca nu a inceput. Joc cu Rapid Fetesti..am promovat cu ei din liga a 4-a si normal acum ar trebui sa joc in liga a 3-a , dar nu a inceput inca campionatul. Joc doar in cupa Romaniei ...si inca ma mai da in cupa AJF ...campionatul nu stiu ce se intampla de nu incepe. Aveti idee care este motivul ? . La competiones apare campionatul trecut ...cu toate meciurile jucate si atat. Astept un raspuns. Multumesc.


Sunt la sfarsitul lunii Septembrie 2016 in joc...si campionatul inca nu a inceput. Joc cu Rapid Fetesti..am promovat cu ei din liga a 4-a si normal acum ar trebui sa joc in liga a 3-a , dar nu a inceput inca campionatul. Joc doar in cupa Romaniei ...si inca ma mai da in cupa AJF ...campionatul nu stiu ce se intampla de nu incepe. Aveti idee care este motivul ? . La competiones apare campionatul trecut ...cu toate meciurile jucate si atat. Astept un raspuns. Multumesc.

Din ce am observat se pare ca nici campionatul din Liga 1 nu e inceput. Sunt 34 de etape..si nimic jucat. Ce pot face in acest caz ?

Link to comment
Share on other sites

Nu am jocul original. Dar pana sa bag SRC nu am intampinat nicio problema. Ciudat ce se intampla . Celelalte campionate se desfasoara. Doar in Romania nu se joaca nimic , doar cupele. Sunt curios ce o sa fie la sfarsitul sezonului.


Nu am jocul original. Dar pana sa bag SRC nu am intampinat nicio problema. Ciudat ce se intampla . Celelalte campionate se desfasoara. Doar in Romania nu se joaca nimic , doar cupele. Sunt curios ce o sa fie la sfarsitul sezonului.

Versiunea este 15.3.2 . Dar ai vreun sfat ceva ce as putea sa fac in aceasta situatie ?

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

au mai fost probleme cu alti useri care aveau jocul piratat (nu le mergea deloc), vad ca tie ti-a mers 1 sezon, nu stiu din ce cauza nu merge in continuare.

de la cei cu jocul original n-am primit pana acum vreun bug.

nu stiu ce ai putea face in aceasta situatie.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Salut !

Imi cer scuze inca de acum(poate nu aici trebuia) , nu cunosc regulile unui forum , nu sunt un "utilizator" de forumuri .

Nu am jocul cumparat . As vrea si eu acest update si nu stiu / nu vad de unde as putea sa-l descarc . Am versiunea clean . Sunt sanse sa imi mearga ?

Daca ma poate ajuta cineva ...

Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Generaţia de Aur

citeste in paginile anterioare, au mai incercat altii sa instaleze pe jocul "free" si nu a functionat.

habar n-am de ce.

cred ca au fost suficiente posturi cu aceasta intrebare, daca va sti cineva cum sa "adapteze" patch-ul iti va raspunde.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy