Jump to content

Cariera Mea De Antrenor


alex86

Recommended Posts

  • Replies 278
  • Created
  • Last Reply

ai inceput frumos si original story-ul si te descurci bine ca manager...insa te-ai cam indepartat de notiunea de story...adica, la inceput era mai interesant pentru felul in care povesteai, asa, postand doar rezultatele meciurilor o sa isi cam piarda din farmec...

asa am facut si patit si eu la primul meu story (the "new dinamo") si iti zic asta pana sa inceapa criticile mai dure :P

Link to comment
Share on other sites

Ti-am zis si mai sus, story-uul are multa calitate, dar din pacate nu e story. Sunt niste ss-uri puse acolo, din care vedem rezultatele unor meciuri. Inteleg ca nu vrei sa scrii ce ai mancat, ce ai facut etc, dar ma sa arate mai frumos ai putea sa pui un rezumat ai fiecarui meci. Oricum, sper sa nu te superi pe mine si sa continui storyul :D

Link to comment
Share on other sites

Ti-am zis si mai sus, story-uul are multa calitate, dar din pacate nu e story. Sunt niste ss-uri puse acolo, din care vedem rezultatele unor meciuri. Inteleg ca nu vrei sa scrii ce ai mancat, ce ai facut etc, dar ma sa arate mai frumos ai putea sa pui un rezumat ai fiecarui meci. Oricum, sper sa nu te superi pe mine si sa continui storyul :D

motiv de suparare nu prea ar trebui sa aiba pt, ca nu i-ai dat decat un sfat despre cum ar putea sa faca story-ul ;)...nu l-ai criticat, nu nimic...

la story-ul meu "s-a rîs" de prestatia mea ca manager, de transferuri, de prestatia din viata reala a lui Dinamo, vreo doi-trei useri au criticat felul in care faceam story-ul, dar totusi l-am continuat pana am atins toate obiectivele propuse

Link to comment
Share on other sites

Unii dintre noi prefera statistica,altii stilul povestirii dar lucrul cel mai important este atunci cand l-ai facut asa cum ai simtit ca trebuie facut-atunci te reprezinta,te caracterizeaza.

da...atunci iti place tie mai mult...dar trebuie sa le placa si la alti..asa vor continua sa-l urmareasca

Link to comment
Share on other sites

Primul joc in acest sezon este impotriva celor de la Otelul in deplasare. Sezonul trecut Otelul a terminat pe 14, ultimul care se salveaza de a retrogradare. Atacantul lor Bruno Mezenga imprumutat de la Flamengo este foarte bun. Tactica este una defensiva 4-4-2 iar otelul joaca 4-2-2-2.

Link to comment
Share on other sites

Reusesc o victorie cu noroc 1-0 si sunt foarte multumit ca am inceput cu dreptul. In minutul 16 Dong dace un schimb de pase(un doi) cu Dragalina. Dong scapa singur spre poarta si reuseste sa inscrie. In mare parte Otelul a dominat si a avut si o bara.

32066710.png92072136.png

Link to comment
Share on other sites

Dupa in meci greu urmeaza unl si mai greu acasa cu Seaua care este clar favorita.

Aceeasi tactica ca in primul meci sa vedem ce iese.

Nigerianul Stelei de pe banda stanga reuseste sa imi dea gol in minutul 58 . Lyng suteaza in bara, mingea sare la Akabueze care inscrie fara probleme.

Steaua a dominat tot meciul si putea inscrie de mai multe ori.

32955420.png10326612.png

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy