Jump to content

Cariera Mea De Antrenor


alex86

Recommended Posts

  • Replies 278
  • Created
  • Last Reply

GK David Lazar 22 ani a fost adus de la Astra pe 1M, cred ca am dat cam mult pe el dar este foarte tanar.

GK Aarab Zakaria nu a fost adus de mine.

DL Adrian Salageanu are 31 ani dar nu am gasit un jucator de valoare pe acest post cu bani putini.

DC Lance Burton 20 ani foarte inalt, acum am concurenta la fundasi centrali.

ML Manuel Lopes 22 ani, este titular in nationala Angolei, ieftin dar cu salariu mare.

MC Mabena Sello, 21 ani, adus liber de contract

sellomabenaoverviewprof.png

Link to comment
Share on other sites

MC Leoh Digbeu 24 ani adus de la Branesti, este inchizatorul meu.

DR Penteleu Ionut 21 ani

ST Joseph Comitis, 20 ani un atacant foarte bun adus cu ai putini. Este al 3-lea sudafrican, care sunt jucatori buni si ieftini.

ST Diego Reyes, 20 ani, jucatoul meu preferat de la FC Olt. A costat 800k.

Conducerea mi-a facut o surpriza. Cand credeam ca nu mai am bani sa il iau pe Reyes au facut o infuzie de capital de 1M euro.

Link to comment
Share on other sites

MC Leoh Digbeu 24 ani adus de la Branesti, este inchizatorul meu.

DR Penteleu Ionut 21 ani

ST Joseph Comitis, 20 ani un atacant foarte bun adus cu ai putini. Este al 3-lea sudafrican, care sunt jucatori buni si ieftini.

ST Diego Reyes, 20 ani, jucatoul meu preferat de la FC Olt. A costat 800k.

Conducerea mi-a facut o surpriza. Cand credeam ca nu mai am bani sa il iau pe Reyes au facut o infuzie de capital de 1M euro.

Faceam pariu pe orice ca il vei lua pe Reyes!Burton nu e de vandut,poate fi jucator de baza pe multi ani.

Link to comment
Share on other sites

Prima etapa este acasa cu FC Timisoara, in care sunt declarat favorit.

Cel mai mult imi este frica de Goga care este un atacant foarte bun, cel mai bun jucator al celor de la FC Timisoara.

La meci au venit 6392 de spectatori sa vada debutul meu, dar si jucatorii transferati in aceasta vara.

Meciul incepe prost pentru mine, in minutul 17 Goga paseaza la Nikolic care este in fata porti si pune latul din 6 metri.

Se termina prima repriza fara sa avem vre-o acazie importanta. Am mobilizat jucatorii, i-am moblizat. Baieti putem castiga acest meci.

Min 64, portarul gazdelor Paul Iordache scapa mingea dupa ce am executat un corner. Fundasul incearca sa degajeze mincea care il loveste pe portar si intra in poarta. Ce gol de cascadorii rasului.

Acum Timisoara incearca sa traga de timp, noi ne grabim mai mult. Jucatorii au capatat incredere. Victoria era la un gil distanta.

Min 71 Burton inscrie cu capul de la coltul scurt dupa un corner executat perfect de Reyes.

Echipa noastra continua sa atace, Timisoara a cazut total dupa ce am inscris, iar in min 80 Reyes reuseste si el sa inscrie cu capul la coltul scurt dupa un aut lung.

Jucatorul meciului este Reyes, un debut excelent atat pentru mine cat si pentru jucatori.

gazmetanvfctimioarainfo.pnggazmetanvfctimioarastat.pngcfrclujvrapidbucinforma.pngcfrclujvrapidbucstatspl.png

Link to comment
Share on other sites

Urmeaza meciul impotriva celor de la Ceahlaul care se bat pentru evitarea retrogradarii.

Anul trecut s-au salvat de pe ultimul loc(14). In acest sezon in pima etapa au luat bataie de la Rapid cu 0-2.

A fost un meci usor si am reusit sa inving cu 2-0.

ceahlulvgazmetaninforma.pngceahlulvgazmetanstatspl.pngromanianfirstleagueover.png

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy