Jump to content

Cariera Mea De Antrenor


alex86

Recommended Posts

  • Replies 278
  • Created
  • Last Reply

Urmeaza meciul campionatului pentru mine, acasa cu FC Unirea Alba Iulia, daca voi castiga am mai sanse sa promovez.

Motivez bine jucatorii sa joace cat mai bine, cred cu siguranta ca voi marca dar sper sa nu primesc multe goluri. Atacul este foarte bun, apararea este cam subreda, va trebui sa gasesc doi fundasi centrali in urmatoarea perioada de transferuri.

Link to comment
Share on other sites

A urmat un meci destul de greu in fata celor de la FC Arges, o echipa buna pe o vreme rea, era burnita si 14 grade celsius.

Minutul 31- Abbe Ibrahim suteaza puternic de la peste 20 de metri, portarul incearca sa respinga, atinge putin mingea care intra in poarta.

Minutul 57- FC Arges are corner. Carstea da cu capul din corner, mingea loveste transversala si ajunge la Nastasie care indeplineste o simpla formalitate.

Minutul 62- Este corner pentru noi, tanarul Reyes sare mai sus ca Popa si trimite mingea in poarta. Este 2-1 pentru mine.

minutul 72- Nastasie ca o pasa pe culoar la Mendy care ramane singur cu portarul si inscrie fara emotii.

fcargevfcoltinformation.pngfcargevfcoltstatsplayer.png

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy