Jump to content

Am O Intrebare!


KOKO96

Recommended Posts

@numarul

Sau e greu sa citesti bine ce a vrut sa zica omu asta ? El nu se refera la manager 2012 daca ii merge sau nu.

Sa trecem la subiect... nici un manager nu are bug-uri care sa iti afecteze jocul , daca il iei de unde trebuie ( recomand sa il cumperi )

I-a Football Manager 2008 , a fost unul dintre cele mai frumose si iti merge si bine.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Fa si tu cateva teste. Jocul are si un recommended setup... incearca si acolo sa vezi ce iti spune. oricum cu 512 ram mai mult de o liga cred ca e mult.

incearca sa incarci 2...3....4 ligi si vezi cum se misca. apoi incepe un nou joc cu numarul optim de ligi. nu o sa-ti poate spune nimeni: incepe cu 4 ligi si nu o sa ai niciun fel de problema.

Link to comment
Share on other sites

@numarul

Sau e greu sa citesti bine ce a vrut sa zica omu asta ? El nu se refera la manager 2012 daca ii merge sau nu.

Sa trecem la subiect... nici un manager nu are bug-uri care sa iti afecteze jocul , daca il iei de unde trebuie ( recomand sa il cumperi )

I-a Football Manager 2008 , a fost unul dintre cele mai frumose si iti merge si bine.

Gaseste pentru fiecare editie cerintele de sistem.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Si am si eu 3 intrebari, va rog:

1. Cat de mult as suferi daca instalez FM 2012 pe un laptop de vreo 3 ani cu core2 duo 1.5ghz, 1 gb ram?

2. Pe PC am 1,8ghz e4300 si 2 gb ram... am ramas rau de tot in urma cu upgradeurile? :D

3. Merita deranjul acele achievments? N-am vazut niciun topic cu mai multe detalii despre ele.

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

1. Eu am un laptop cu core2 duo cu 2 GB de RAM. Pot sa zic ca merge cu 3 ligi incet si fara 3d, dar merge. E jucabil. Chiar cu 1 GB de RAM s-ar putea sa ai probleme.

2. Ar trebui sa mearga mai bine decat primul - mie imi merge

3. Depinde cu ce te multumesti :) Eu de exemplu nu le urmaresc, dar ma bucur sa vad cand mai fac cate unul.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

La alea vechi ma refeream, Legi. Omul a zis ca vrea de la 2007 in sus, eu am 2006 - 2009 aproape intacte. Nu cred ca am terminat un sezon in total si cred ca pot fi activate fara probleme, n-am vazut sa am vreunul pe steam.

Mersi, Cristi. Cam trista faza cu 3 ligi, ca ma gandeam la un pentagon la nivel national, precum si unul international.

Link to comment
Share on other sites

La alea vechi ma refeream, Legi. Omul a zis ca vrea de la 2007 in sus, eu am 2006 - 2009 aproape intacte. Nu cred ca am terminat un sezon in total si cred ca pot fi activate fara probleme, n-am vazut sa am vreunul pe steam.

Mersi, Cristi. Cam trista faza cu 3 ligi, ca ma gandeam la un pentagon la nivel national, precum si unul international.

Eu am un procesor core2duo 2ghz,2gb ram si merge normal sa zic asa cu 6-7 tari+ liga a2a la vreo 2-3,de asemenea merge si 3d fara sacadari sau alte chestii.

P.S : Tot laptop am,destul de vechi,un packard bell easynote

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy