Jump to content

Un Nou Story


Ionut91

Recommended Posts

Vreau sa incep o cariera noua insa vreau ceva nou.

In noua cariera voi crea o noua echipa cu numele de FC FMRo Crew.

Ideea este urmatoarea:daca vreti sa contribuiti la noua mea cariera va trebui sa postati aici urmatoarele date:numele,prenumele,data nasteri,locul nasteri,nationalitatea si postul pe care vreti sa evoluati.

De asemenea puteti sa va alegeti 5 atribute considerate de voi importate si veti incepe jocul cu 13 la aceste atribute.

Puteti de asemenea alege sa fiti patronul clubului,scout,etc.

Bineinteles astept ideei si in legatura cu numele echipei cu toate ca acesta mi se pare cel mai adecvat.Voi posta rezultatele si screenshoturi dupa fiecare luna jucata.

Deci ce parere aveti deocamdata?Se va inscrie cineva?

Am nevoie de cel putin 17 jucatori.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Din ce am mai citit pe forum a mai fost o salvare ...dar atunci forumistii erau jucatori de 17 ani liberi de contract si s-a urmarit parcursul lor in joc..oricum bafta .

Sharingan Vasile (:D) poti sa le pui cum vrei.

06.09.1993(16 ....aproape17 ani sa pot sa cresc :D) , Craiova ,roman ,gk

Atributele : reflexes, one on ones,handling, aerial ability si positioning.

Si la numele echipei ar trebui sa scoti Crew ..nu prea se potriveste ...FC FMRo ajunge.

Link to comment
Share on other sites

Prenume : Albert

Nume : Mihai

Data nasterii:19.03.1998

Locul nasterii: Pitesti

Nationalitate: Ro

Post : DL/DR

Atribute :Tackling , Jumping , Positioning , Marking , Strength

Stiu ca in joc n'ai cum sa ma faci de 13 ani, dar ma imbatranesti tu:)) in caz ca's acceptat

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy