Jump to content

Un Nou Story


Ionut91

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

claudio tu esti titular ma,defapt ai si inceput sa inscrii in ultimele 2 meciuri pe care le-am jucat....doar yurchenko ce mai joaca putin si o sa ii dau drumu din iarna..nu numai lui ci la toti..

Nu e vorba daca sunt titular, daca dau goluri sau nu, nu e vorba de mine in principiu. N-am inteles de ce ai adus jucatori valorosi pt Liga 1 daca tot le dai drumul din iarna, aici n-am inteles. Ca sa ramana atractiv pentru useri, story-ul trebuie sa se concentreze pe ei.

Era o gluma prietene.Am inteles ce ai vrut sa spui.

Atunci draga Smucer, gluma n-a avut efect.

Link to comment
Share on other sites

din ce am jucat pana acum avem cea mai proasta aparare din liga dar si al doilea atac..stam foarte prost in aparare..si am decis sa nu mai joc cu transferurile de le-am facut in schimb o sa promovez juniorii..insa sunt foarte slabi si in aparare nu avem destui fundasi stanga si dreapta..in plus majoritatea sunt accidentati:(..e foarte greu

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy