Jump to content

Un Nou Story


Ionut91

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

echipa joaca foarte bine..insa am ceva probleme ca nu au mai jucat la vreun club din romania si am fost nevoit sa fac 3-4 tramsferuri..pinguinul s-a accidentat..o sa postez niste rezultate insa nu prea am timp decat seara vreo 3 ore pentru joc din cauza serviciului:P

avem si un accidentat..pinguinul anonim..

sper sa avem un parcurs bun in liga I si apoi in europa sezonul viitor.meciul cu west ham zic eu ca meritam victoria..totusi nu am fost invisi si asta ne-a dat un pic de incredere

fcfmrovwesthamstatsplay.png

post-9225-0-74887600-1317790038_thumb.pn

Link to comment
Share on other sites

imi cer mii de scuze pentru greutatea cu care voi scrie acest story,dar muncesc de la 7 dimineata la 9 seara:(..

mitza nici nu imi trebe buget de transferuri..voi posta in curand transferurile pe care sincer am fost obligat sa le fac.

sper sa joc in seara asta 2 luni cel putin..

Link to comment
Share on other sites

imi cer mii de scuze pentru greutatea cu care voi scrie acest story,dar muncesc de la 7 dimineata la 9 seara:(..

mitza nici nu imi trebe buget de transferuri..voi posta in curand transferurile pe care sincer am fost obligat sa le fac.

sper sa joc in seara asta 2 luni cel putin..

daca ma scoti din primul 11 jar mananci:))

Link to comment
Share on other sites

Am jucat 8 meciuri oficiale pana acum si am avut parte de cateva rezultate foarte bune.Avem un lot foarte bun insa din cauza regulilor am fost nevoit sa aduc cativa jucatori liberi de contract..Nu am facut cine stie ce transferuri si totusi ne batem acolo sus in campionat.

Sa incepem cu transferurile:

transfersr.png

Am adus decat strictul necesar ca sa nu mai am probleme cu completarea lotului de joc,plus ca avem cativa accidentati.

Am facut si un print cu intreg lotul,un print mai detaliat

players1.png

players2.png

Rares si muci pe creier au fost 2 dintre cei mai buni jucatori ai nostri aducand 2 victorii pretioase..Claudio se pare ca nu poate sa bage mingea in poarta.

Vyctor a avut si el cateva evolutii foarte bune.

Am avut parte si de 2 "derby-uri" primul terminandul la egalilate in compania formatiei Otelul Galati cu ajutorul pinguinului si cel al lui Yurchenko,jucator transferat la inceputul sezonului.

fcfmrovoelulstatsplayer.png

Am avut parte si de o victorie incredibila in fata Rapidului.

rapidbucvfcfmrostatspla.png

V.Gheorghe si Yurchenko sunt 2 transferuri foarte reusite insa tin sa precizez ca nu voi mai face nici un transfer pe viitor.Ma voi baza mai mult pe jucatorii ce vor aparea la academia noastra.

Iata lista cu toate meciurile jucate pana acum in Liga I

fixturesn.png

Si clasamentul temporar

ligaibergenbierinformatq.png

Stiu ca se putea si mai bine dar momentan sunt foarte multumit de parcursul nostru in liga I.

Astept sugestiile voastre si daca mai aveti vreo preferinta pentru vreun screenshot..

Bafta

Link to comment
Share on other sites

Eu, umil asa cum sunt, am o intrebare, daca vrei retorica: de ce a trebuit sa cumperi jucatori ca Yurchenko, Valentin Badea, Burdujan (jucatori foarte buni, cel putin Yurchenko asta e un anonim IRL si un Messi pt campionatul Romaniei) ?

Nu puteai aduce niste petarde, cu skill-uri 0, ca sa nu ne poata puna in pericol locul in echipa si ca story-ul sa ramana in continuare atractiv pt noi? Eu ma uit la cum evolueaza si creste Yurchenko in loc de mine sau altii ca mine?

Explica-mi asta intai, desi story-ul are multe crapaturi dar ai un plus pt ca macar incerci.

Link to comment
Share on other sites

Eu, umil asa cum sunt, am o intrebare, daca vrei retorica: de ce a trebuit sa cumperi jucatori ca Yurchenko, Valentin Badea, Burdujan (jucatori foarte buni, cel putin Yurchenko asta e un anonim IRL si un Messi pt campionatul Romaniei) ?

Nu puteai aduce niste petarde, cu skill-uri 0, ca sa nu ne poata puna in pericol locul in echipa si ca story-ul sa ramana in continuare atractiv pt noi? Eu ma uit la cum evolueaza si creste Yurchenko in loc de mine sau altii ca mine?

Explica-mi asta intai, desi story-ul are multe crapaturi dar ai un plus pt ca macar incerci.

Sau esti putin deranjat ca nu prea iti merge jocul.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy