Jump to content

Voi Reusi?


zolesma

  

32 members have voted

  1. 1. In cate sezoane voi reusi sa duc echipa in BPL ?

    • Vei promova in fiecare an
      1
    • 10-12 sezoane
      8
    • 13-15 sezoane
      8
    • 15-20 sezoane
      4
    • 20+ sezoane
      11


Recommended Posts

Am ales Bodmin Town din liga 10 engleza , am inceput cu un buget de 15k de salarii din care 8k folositi si 0k de transferuri , estimated value este de 5k.

IWEAt.png

Acesta este lotul cu care ma voi bate pentru promovare in liga 9 , chair daca clubul are media prediction 16th.

7Mcms.png

Clubul este unul foarte vechi si cu reputatia semi-professional.

r6B4N.png

Si de unde voi incerca sa promovez din primul an sau macar sa prind barajul.

X98DB.png

LQNjn.png

Cu cine am picat in FA Vase Cup:

xirwe.png

Rezultatele amicalelor:

vmHSM.png

Pentru aceste doua amicale am luat 16k o avere , iar am ajuns la 12k finances locul 723 din 929 din toata anglia .

Voi reveni cu transferurile facute !

Link to comment
Share on other sites

Achiziti

-experimentat portarul chiar daca are 40 de ani , va face fata la noi va fi titiular

g3xAD.png

-aveam nevoie de un DM deoarece nu aveam niciunu

ohsF4.png

-o tanara speranta pentru noi sper sa-l tinem 3-4 sezoane

paVHg.png

-parerea mea ca acest MC ar face fata si in liga 9

vGLMr.png

-unul dintre cei mai buni fundasi stanga din liga , este foarte bun mereu urca si centreaza destul de bine

9RUPW.png

-sper sa faca fata la 30 de ani chiar daca la atribute arata binisor

CQhRT.png

-un striker experimentat este singurul care a reusit sa marcheze in aceste 2 amicale

rBK2K.png

Sper sa mai aduc 2-3 jucatori sa fim acoperiti pe toate posturile .

Link to comment
Share on other sites

Sfatul meu e sa aduci polonezi,slovaci,unguri jucatori din europa de est.Eu joc cu o echipa din liga 6 engleza(acum sunt in liga 5) si desi nu le vedeam atributele jucatorilor adusi din tarile din care ti-am zis acestia erau mult mai buni decat englezii ce puteam eu sa ii iau.II doar o idee ce ti-o pot oferi. :D

Bafta in cariera ta.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Sfatul meu e sa aduci polonezi,slovaci,unguri jucatori din europa de est.Eu joc cu o echipa din liga 6 engleza(acum sunt in liga 5) si desi nu le vedeam atributele jucatorilor adusi din tarile din care ti-am zis acestia erau mult mai buni decat englezii ce puteam eu sa ii iau.II doar o idee ce ti-o pot oferi. :D

Bafta in cariera ta.

Confirm ceea ce spune Claudiu, si eu am o cariera cu Vauxhall Motors (preluata din BSN, liga 6), si am echipa plina de romanasi :D ... primu sezon am pierdut finala playoff, al2lea sezon am promovat de pe primul loc, iar momentan in sez3 (in liga 5) sunt pe 4 cu 2v din 2m.

PS: de unde ai luat acest patch cu liga 10?

Link to comment
Share on other sites

Confirm ceea ce spune Claudiu, si eu am o cariera cu Vauxhall Motors (preluata din BSN, liga 6), si am echipa plina de romanasi :D ... primu sezon am pierdut finala playoff, al2lea sezon am promovat de pe primul loc, iar momentan in sez3 (in liga 5) sunt pe 4 cu 2v din 2m.

PS: de unde ai luat acest patch cu liga 10?

Da chiar de unde l-ai luat ca m-ar bate si pe mine gandul sa incep de cel mai jos si sa ajung sus.Pe mine ma bucura mai mult o promovare decat un trofeu. :))

Link to comment
Share on other sites

@Claudiu. - verifica-ti PM-ul

Am mai adus un tanar atacant , de data aceasta , acesta nu ma dezamagit .

hCmlo.png

Luna aceasta a fost una destul de dezastruoasa , dupa ce in prima etapa am fost egalati in minutul 94 chiar daca asistentul a aratat 3 minute de prelungire , asta este . A doua etapa am jucat cu echipa favorita la castigarea primului loc , daca nu jucam asa rau scoteam macar un punct , vreau sa cred ca nu avem sanse sa promovam direct , ci doar la baraj . Un alt dezastru a urmat in FA Vase Cup , practic ne-au distrus . In etapa a 3a au inceput sa se vada semnele bune ale echipei , am jucat frumos , tactica schimbata si jprim 11 schimbat , mereu am condus la 1 gol pana in minutul 83 cand am reusim sa marcam golul de 4-2 si adversarii nostri nu au mai reusit sa marcheze . In ultima etapa din aceasta luna am incercat sa castigam insa ei au deschis scorul repede si noi a trebuit sa egalam , am facuto dar tarziu pentru a spera la o victorie .

e1myM.png

Sapte puncte de lider nu sunt foarte multe , insa eu sper doar la o pozitionare pe locurile de baraj adica locurile 2-5 .

QRiba.png

Un adversar accesibil in English Level 10 Cup , i-am mai batut si in campionat .

GBQvL.png

Link to comment
Share on other sites

Am mai semnat cu doi jucatori de perspectiva :

g88dt.png

8dYmx.png

O luna aproape perfecta , eliminarea la penalty-uri din Level 10 Cup nu prea ne afecteaza , in rest am invis tot ce am intalnit . Cu aceasta ocazie am urcat foarte multe pozitii in clasament si speram si la locul 1 .

p0zEz.png

Cum am mai spus luna aceasta a fost foarte buna si am urcat foarte mult in clasament , speram sa ramanem tot acolo .

udh9B.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy