Jump to content

Welcome to FMRo Forum - Football Manager Romania

Welcome to the official forum of the Romanian Football Manager community.

Like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of FMRo Forum - Football Manager Romania by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

If you don't want to create an account on our forum, you are free to join us on our other social media accounts:

- Facebook Page: https://www.facebook.com/FMRo.ro

- Facebook Group: https://www.facebook.com/groups/fmromania

- Twitter: https://twitter.com/fmro

- Discord: https://discord.com/channels/703942749522755616/703942749992517655

- Instagram: https://www.instagram.com/fmro.ro/

- Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCgZCAQazHOyY_9nMspXLnvg

IMPORTANT: In order to complete your registration, a valid e-mail address is required, since we will be sending you there an activation link.


Voi Reusi?


zolesma

  

32 members have voted

  1. 1. In cate sezoane voi reusi sa duc echipa in BPL ?

    • Vei promova in fiecare an
      1
    • 10-12 sezoane
      8
    • 13-15 sezoane
      8
    • 15-20 sezoane
      4
    • 20+ sezoane
      11


Recommended Posts

Am ales Bodmin Town din liga 10 engleza , am inceput cu un buget de 15k de salarii din care 8k folositi si 0k de transferuri , estimated value este de 5k.

IWEAt.png

Acesta este lotul cu care ma voi bate pentru promovare in liga 9 , chair daca clubul are media prediction 16th.

7Mcms.png

Clubul este unul foarte vechi si cu reputatia semi-professional.

r6B4N.png

Si de unde voi incerca sa promovez din primul an sau macar sa prind barajul.

X98DB.png

LQNjn.png

Cu cine am picat in FA Vase Cup:

xirwe.png

Rezultatele amicalelor:

vmHSM.png

Pentru aceste doua amicale am luat 16k o avere , iar am ajuns la 12k finances locul 723 din 929 din toata anglia .

Voi reveni cu transferurile facute !

Link to comment
Share on other sites

Achiziti

-experimentat portarul chiar daca are 40 de ani , va face fata la noi va fi titiular

g3xAD.png

-aveam nevoie de un DM deoarece nu aveam niciunu

ohsF4.png

-o tanara speranta pentru noi sper sa-l tinem 3-4 sezoane

paVHg.png

-parerea mea ca acest MC ar face fata si in liga 9

vGLMr.png

-unul dintre cei mai buni fundasi stanga din liga , este foarte bun mereu urca si centreaza destul de bine

9RUPW.png

-sper sa faca fata la 30 de ani chiar daca la atribute arata binisor

CQhRT.png

-un striker experimentat este singurul care a reusit sa marcheze in aceste 2 amicale

rBK2K.png

Sper sa mai aduc 2-3 jucatori sa fim acoperiti pe toate posturile .

Link to comment
Share on other sites

Sfatul meu e sa aduci polonezi,slovaci,unguri jucatori din europa de est.Eu joc cu o echipa din liga 6 engleza(acum sunt in liga 5) si desi nu le vedeam atributele jucatorilor adusi din tarile din care ti-am zis acestia erau mult mai buni decat englezii ce puteam eu sa ii iau.II doar o idee ce ti-o pot oferi. :D

Bafta in cariera ta.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Sfatul meu e sa aduci polonezi,slovaci,unguri jucatori din europa de est.Eu joc cu o echipa din liga 6 engleza(acum sunt in liga 5) si desi nu le vedeam atributele jucatorilor adusi din tarile din care ti-am zis acestia erau mult mai buni decat englezii ce puteam eu sa ii iau.II doar o idee ce ti-o pot oferi. :D

Bafta in cariera ta.

Confirm ceea ce spune Claudiu, si eu am o cariera cu Vauxhall Motors (preluata din BSN, liga 6), si am echipa plina de romanasi :D ... primu sezon am pierdut finala playoff, al2lea sezon am promovat de pe primul loc, iar momentan in sez3 (in liga 5) sunt pe 4 cu 2v din 2m.

PS: de unde ai luat acest patch cu liga 10?

Link to comment
Share on other sites

Confirm ceea ce spune Claudiu, si eu am o cariera cu Vauxhall Motors (preluata din BSN, liga 6), si am echipa plina de romanasi :D ... primu sezon am pierdut finala playoff, al2lea sezon am promovat de pe primul loc, iar momentan in sez3 (in liga 5) sunt pe 4 cu 2v din 2m.

PS: de unde ai luat acest patch cu liga 10?

Da chiar de unde l-ai luat ca m-ar bate si pe mine gandul sa incep de cel mai jos si sa ajung sus.Pe mine ma bucura mai mult o promovare decat un trofeu. :))

Link to comment
Share on other sites

@Claudiu. - verifica-ti PM-ul

Am mai adus un tanar atacant , de data aceasta , acesta nu ma dezamagit .

hCmlo.png

Luna aceasta a fost una destul de dezastruoasa , dupa ce in prima etapa am fost egalati in minutul 94 chiar daca asistentul a aratat 3 minute de prelungire , asta este . A doua etapa am jucat cu echipa favorita la castigarea primului loc , daca nu jucam asa rau scoteam macar un punct , vreau sa cred ca nu avem sanse sa promovam direct , ci doar la baraj . Un alt dezastru a urmat in FA Vase Cup , practic ne-au distrus . In etapa a 3a au inceput sa se vada semnele bune ale echipei , am jucat frumos , tactica schimbata si jprim 11 schimbat , mereu am condus la 1 gol pana in minutul 83 cand am reusim sa marcam golul de 4-2 si adversarii nostri nu au mai reusit sa marcheze . In ultima etapa din aceasta luna am incercat sa castigam insa ei au deschis scorul repede si noi a trebuit sa egalam , am facuto dar tarziu pentru a spera la o victorie .

e1myM.png

Sapte puncte de lider nu sunt foarte multe , insa eu sper doar la o pozitionare pe locurile de baraj adica locurile 2-5 .

QRiba.png

Un adversar accesibil in English Level 10 Cup , i-am mai batut si in campionat .

GBQvL.png

Link to comment
Share on other sites

Am mai semnat cu doi jucatori de perspectiva :

g88dt.png

8dYmx.png

O luna aproape perfecta , eliminarea la penalty-uri din Level 10 Cup nu prea ne afecteaza , in rest am invis tot ce am intalnit . Cu aceasta ocazie am urcat foarte multe pozitii in clasament si speram si la locul 1 .

p0zEz.png

Cum am mai spus luna aceasta a fost foarte buna si am urcat foarte mult in clasament , speram sa ramanem tot acolo .

udh9B.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy