Jump to content

Welcome to FMRo Forum - Football Manager Romania

Welcome to the official forum of the Romanian Football Manager community.

Like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of FMRo Forum - Football Manager Romania by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

If you don't want to create an account on our forum, you are free to join us on our other social media accounts:

- Facebook Page: https://www.facebook.com/FMRo.ro

- Facebook Group: https://www.facebook.com/groups/fmromania

- Twitter: https://twitter.com/fmro

- Discord: https://discord.com/channels/703942749522755616/703942749992517655

- Instagram: https://www.instagram.com/fmro.ro/

- Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCgZCAQazHOyY_9nMspXLnvg

IMPORTANT: In order to complete your registration, a valid e-mail address is required, since we will be sending you there an activation link.


Official Fm2011 Patch 11.3 Thread


Mihai

Recommended Posts

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Deci pana la urma fiecare HR publica patchul pentru propria tara si nu va mai fi unul gigant care sa le includa pe toate?

Dar nu vad nici un obstacol ca cineva sa adune toate aceste patchuri si sa le combine.... pentru a rezulta un patch cu toate transferurile, din toate tarile. Sau este ?

Link to comment
Share on other sites

E cam tarziu...

Am inceput deja jocul cu baza de date din 11.3, nu vad de ce as reincepe pentru 2-3 transferuri in Romania. In majoritatea tarilor civilizate perioada de transferuri se termina in 1 Februarie, deci restul e cancan.

Link to comment
Share on other sites

  • Romania Research Team

Asta merita. Matei a jucat ceva ? NU !

El a aratat`o si in amicale si la echipa a 2-a ce stie. Schhh! invidia va roade :shutup:

In loc sa te bucuri ca un roman are -9 mai faci si pe al dracu. Si Branescu de la Juve are -9. Deci e pentru prima oara cand doi romani au -9. Sper ca nu ma insel.

Si Torje ar fi mers la un -9 dar e suficient si 168. Cred ca si Gardos ar merita un cel putin 160 ( nu stiu cat are ).

Link to comment
Share on other sites

Asta merita. Matei a jucat ceva ? NU !

El a aratat`o si in amicale si la echipa a 2-a ce stie. Schhh! invidia va roade :shutup:

In loc sa te bucuri ca un roman are -9 mai faci si pe al dracu. Si Branescu de la Juve are -9. Deci e pentru prima oara cand doi romani au -9. Sper ca nu ma insel.

Si Torje ar fi mers la un -9 dar e suficient si 168. Cred ca si Gardos ar merita un cel putin 160 ( nu stiu cat are ).

Da-ti sign out ...

Link to comment
Share on other sites

In loc sa te bucuri ca un roman are -9 mai faci si pe al dracu.

Eu m-as bucura sa fie plina Liga 1 de la noi de "-9isti", dar in principiu, -9 ar trebui dat unui jucator in jurul caruia e un hype foarte mare, gen cum il umfla presa pe Matei, ca e noul Messi/Hagi/etc, pe cand de Stanescu asta, daca nu ma insel, inainte de perioada de pregatire din iarna asta, nu se stia nimic de el in mod oficial.

Cat despre Torje, prin FM2008 parca, avea un PA mare de tot si de atunci se tot asteapta de la el sa devina mare vedeta....

Link to comment
Share on other sites

  • MentholBoy

Dar nu vad nici un obstacol ca cineva sa adune toate aceste patchuri si sa le combine.... pentru a rezulta un patch cu toate transferurile, din toate tarile. Sau este ?

Chiar am un task pentru tine in acest sens :D

Mihai, te inteleg ca esti "caine pana la moarte", dar Raphael Stanescu -9? Adica pentru nu stiu care Matei de la Steaua ai facut topic daca sa aiba -9 sau nu (si era mult mai umflat de presa decat Stanescu) iar astuia ii dai direct cu -9 in cap? :swoon:

Din fericire, crede-ma ca il stiu mai bine decat crezi pe Stanescu. Voi nici nu stiati cine era Rafi cand eu ma duceam la meciurile de republicani ale lui Dinamo si il vedeam ce face acolo. Spre deosebire de Florentin Matei, nu i s-a urcat la cap si e genul de jucator care poate decide un meci. Iti recomand sa vezi cum bate loviturile libere, o sa ai o surpriza. I-am dat -9 si pentru cum a jucat in amicalele de iarna cu echipa mare.

Daca i se va acorda o sansa mai mare va fi iesi super jucator.

Asta merita. Matei a jucat ceva ? NU !

El a aratat`o si in amicale si la echipa a 2-a ce stie. Schhh! invidia va roade :shutup:

In loc sa te bucuri ca un roman are -9 mai faci si pe al dracu. Si Branescu de la Juve are -9. Deci e pentru prima oara cand doi romani au -9. Sper ca nu ma insel.

Si Torje ar fi mers la un -9 dar e suficient si 168. Cred ca si Gardos ar merita un cel putin 160 ( nu stiu cat are ).

Branescu a primit -9 pentru ca a plecat la Juventus la nici 17 ani si a fost dorit de Manor si de Reds. Daca Ferguson a vrut sa il ia la 17 ani cred ca e de -9, nu?

Eu m-as bucura sa fie plina Liga 1 de la noi de "-9isti", dar in principiu, -9 ar trebui dat unui jucator in jurul caruia e un hype foarte mare, gen cum il umfla presa pe Matei, ca e noul Messi/Hagi/etc, pe cand de Stanescu asta, daca nu ma insel, inainte de perioada de pregatire din iarna asta, nu se stia nimic de el in mod oficial.

Cat despre Torje, prin FM2008 parca, avea un PA mare de tot si de atunci se tot asteapta de la el sa devina mare vedeta....

Traiesti pe alta lume inseamna. La 15 ani si cateva luni debuta la Dinamo II, iar la 17 a debutat cu Vasluiul in sezonul trecut, atunci cand Porumboiu a ramas impresionat de ce l-a vazut facand pe teren. In tur i-a batut de unul singur pe cei de la Steaua II cu o lovitura libera impecabila.

"Ţineţi minte ce vă spun eu acum. Dacă se ţine de treabă, în 2-3 ani va fi cel mai bun jucător din România. La meciul cu Vaslui, el a fost cel mai bun jucător de pe teren, deşi nu a intrat de la început", a declarat Adrian Porumboiu.

Deci tot eu sunt gresit?

Link to comment
Share on other sites

  • MentholBoy

PS: Asa mi-a zis si Sever acum vreo 9 ani. "Te rog sa intri pe forum pe CG sa le explici tuturor de ce vrei tu sa ii dai -2 lui Marica. E un pusti de 16 ani, e un nimeni" E drept, acum e un nimeni, dar in anii de dupa discutia cu Sever, am avut dreptate

Link to comment
Share on other sites

  • MentholBoy

Rugaminte: Cand vedeti ca nu va merge sa downloadati patchul, apasati report broken. Asa am cum sa ma uit dupa el sa vad ce se intampla. Fiind foarte multi care trag fisierul se intampla sa se mai emotioneze serverul

Link to comment
Share on other sites

Pai asa poate ajunge si Rafi Stanescu. Daca Dinamo il va vinde la 19-20 de ani la vreo echipa gen Vittese (WTF Gamane?) va juca bine primele sezoane si se va plafona.

Eu n-am vazut sarbii sau croatii sa-si vanda talentele pe la Vittese, Nec Nijmegen sau prin ligile secunde din Germania, Italia etc. Avem talente, Raphael e meserias, dar ma tem ca se va plafona la fel de repede ca Mitea.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy