Jump to content

Official Fm2011 Patch 11.3 Thread


Mihai

Recommended Posts

Sincer nu m-a deranjat ca nu l-ai pus pana acum. Se poate intampla sa intervina ceva si pana la urma nu esti obligat sa-l urci pe site. Cred ca toata lumea apreciaza munca depusa si tot ce faceti voi cu acest site

M-a deranjat doar punctul 2. Atat

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply
  • MentholBoy

Arunca o privire la ultimele posturi de pe acest topic si ai sa intelegi reactia mea.

Normal ca arunc cu astfel de vorbe cand primesc nspe mii de PM-uri cu mesaje de gen "knd e gaataaa....damil shi mie"

Nu te apuca nervii?

Link to comment
Share on other sites

Puteti sa ma injurati cati vreti,mai exista si oameni care abia au inceput sa joace:

1.Am luat patchul de pe site-ul oficial si imi cere CD...Am google-it si nu am dat de nici un crack...de pe site imi downloadeaza in 2 ore:|

2.Nu am jocul original,il am pe cel Russian

Link to comment
Share on other sites

  • MentholBoy

Ai auzit bai Mihai? Te-a iertat. Sa dea dracu sa mai faci d-astea ca ai belit p**a, nu te mai iarta nici dracu...

Daca cineva are chef de pauza a la long pe forum, e rugat sa imi dea pm. De abia l-am executat pe ionik2 si sunt in forma

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy