Jump to content

Un Nou Story....


CFR1907Cluj

Recommended Posts

Incep si eu un story sa vad ce se alege de capul meu.Incep unemployed,singura echipa care m-a ofertat a fost Chernomorets ( Pomorie ) din Liga a-II Bulgara.Echipa are un lot de tot rasul 271219014b88f195705d1.JPG cu un buget de toata jena.Nu am reusit sa gasesc informatii despre echipa dar stiu ca am obiectivul sa prind un loc pe la jumatea clasamentului.

2qwd92w.png

Link to comment
Share on other sites

Din minut in minut asteptam fluierul arbitrului pentru startul partidei dintre Spartak - Chernomorets am introdus in teren un 4-4-2.

Chernomorets 1-1 Spartak

( Damyanov 12)

K.Georgiev - G.Terziev,V.Damyanov,K.Velkov,D.Lefterov - M.Orachev,S.Angelov,L.Bozhinov,S.Kostadinov - E.Rachev,P.Krumov

Incepe meciul,in primele 10 minute gazdele nu au trecut de jumatatea lor de teren.In minutul 12 Damyanov marcheaza in urma unui cornel,dupa acest gol meciul s-a jucat mai mult la mijlocul terenului si suturi prin balarii.In minutul 75 gazdele marcheaza prin Staev dupa o faza la care a fost clar offside.Dupa meci ii felicit pe jucatori pentru efortul depus !

271542564b89216033d6e.JPG

Link to comment
Share on other sites

Azi pe data de 15 August am meci cu echipa de pe locul 1 Spartak.Krumov este accidentat,folosesc aproape aceeias formatie un 4-4-2.

K.Georgiev - G.Terziev,V.Damyanov,K.Velkov,D.Lefterov - M.Orachev,S.Angelov,L.Bozhinov,S.Kostadinov - E.Rachev,D.Popov

Chernomorets 3-0 Spartak

( E.Rachev 20,M.Orachev 31,T.Filipov 90+1)

271907144b895142e072b.JPG

In minutul 20 Rachev scapa singur si il executa pe portal cu un lob perfect,pana la al-doilea gol meciul a fost clar dominat de echipa mea.In minutul 31 Orachev combina frumos cu cei2 atacanti,scapa singur si trage din 16M langa bara fara nici o sansa de respins.Pana s-a termine prima repriza cei de la Spartak au avut cateva ocazii dar degeaba.In minutul 85 imi vine mie o inspiratie sa-l introduc pe Filipov ca in ultimul minut acesta sa marcheze cu un sut la vinclu.Asta este cred ca pot promova aceasta echipa.Fanii lui Spartak sunt in extaz au devastat orasu.

Link to comment
Share on other sites

In urmatorul meci cu cei de la Svilengrad ( locul 8 ) nu acceptam alt rezultat decat o victorie.Acelas 4-4-2 numai ca portarul Georgiev s-a accidentat.

M.Radev - G.Terziev,V.Damyanov,K.Velkov,D.Lefterov - M.Orachev,T.Filipov,L.Bozhinov,S.Kostadinov - E.Rachev,D.Popov

Chernomorets 1-1 Svilengrad

( D.Popov 53 )

S-a vazut clar absenta lui Georgiev.

271940004b8958f007935.JPG

Link to comment
Share on other sites

Chernomorets 1-2 Svetkavitsa

( Orachev 63 )

272009394b895fe3f40bc.JPG

M.Radev - G.Terziev,V.Damyanov,K.Velkov,D.Lefterov - M.Orachev,T.Filipov,L.Bozhinov,S.Kostadinov - E.Rachev,D.Popov

Nu se poate frate fara un fundas central suspendat si fara portarul titular sa iei 2 goluri ca in Minutul 10 totul sa fie terminat !

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Din minut in minut asteptam fluierul arbitrului pentru startul partidei dintre Spartak - Chernomorets am introdus in teren un 4-4-2.

Chernomorets 1-1 Spartak

( Damyanov 12)

Azi pe data de 15 August am meci cu echipa de pe locul 1 Spartak.Krumov este accidentat,folosesc aproape aceeias formatie un 4-4-2.

Chernomorets 3-0 Spartak

( E.Rachev 20,M.Orachev 31,T.Filipov 90+1)

e un fel de Ziua Cartitei ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy