Jump to content

Cand Apare?


CFR1907Cluj

Recommended Posts

Nu il scoate FMRo. Il scot cei de la SI. Mai au bug-uri de rezolvat probabil (chiar nu stiu cum este jocul, n-am apucat sa-l joc). Eu aveam impresia ca va fi un patch, chiar ma gandeam. Stai sa apara patch-ul cu toate transferurile si ma apuc si eu de 2010. Cand colo... teapa. :) Mai astept. Pana in Decembrie cand apare 2011, am timp sa-l joc si p-asta.

Link to comment
Share on other sites

Cine ti-a zis ca apare in Decembrie?

Asa a aparut mereu. De ce n-ar aparea si asta tot asa?

Fm11 apare in Decembie nu patchul 10.3.

Asta spuneam si eu.

... Varga nu s-a transferat nicaieri, inca.

De parca ar fi obligatoriu ca Varga sa se transfere undeva. Iata ca nu s-a trasnferat si va ramane pana in vara la Sportul.

Link to comment
Share on other sites

De parca ar fi obligatoriu ca Varga sa se transfere undeva. Iata ca nu s-a trasnferat si va ramane pana in vara la Sportul.

Eu m-am bazat pe spusele lui Varga, care in toate declaratiile sale a spus ca va pleca. Siman e patronul pana la urma si se pare ca nu s-a inteles cu Copos asupra transferului. Noi sa fim sanatosi!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy