Jump to content

Interviu Despre Fm 2010


Mihai

Recommended Posts

Faptul ca pe torrente are deja 3500 de downloaduri in timp ce comenzile de original pe Bucuresti sunt 30 ma scuteste de orice comentarii

Pai daca il iei de acolo doar ca sa il testezi pana iti vine cel original, nu e mare crima. Majoritatea asa fac.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Wow, de cand asteptam sa citesc un dialog de pe mess. intre Cerneala si Buhai, n-aveti idee... <_<

Oricum, deocamdata conducem cu 4-0 pe Palermo si Super Mario face show.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Hai, ma, ca acolo multi le iau si pentru Ratio :D

bre o sa razi . . dar sa stii ca atunci cand ajung cu ratio in situatie de criza ma mai apus si dau jos cine stie ce cretnatate care se ia la greu ca sa-mi imbunatatesc ratia

Pai daca il iei de acolo doar ca sa il testezi pana iti vine cel original, nu e mare crima. Majoritatea asa fac.

:hysterical::hysterical::hysterical::hysterical::hysterical:

tare asta . uite iti mai dau eu o idee care o practicam eu pe bune . desi AVEAM originalul preferam sa joc unul cracuit din cauza de motive de cdrom fecundat

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

bre o sa razi . . dar sa stii ca atunci cand ajung cu ratio in situatie de criza ma mai apus si dau jos cine stie ce cretnatate care se ia la greu ca sa-mi imbunatatesc ratia

Pai nu rad, ca tocmai la asta ma refeream :) Eram serios, zambetul era ca sa il enervez pe Mihai :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy