Jump to content

Salut


Darkstorm

Recommended Posts

Salut,ma numesc Alex sunt din Brasov am 16 ani,joc la FC Brasov(in realitate) ca portar,tin cu Juventus(de vreo 9 ani),FC Brasov si Steaua.

Primu Fm care l-am jucat a fost FM 2005,am m-ai jucat si CM dar nu-mi placea,in schimb la FM joc cu placere cam 3-4 ore pe zi maxim. :D

Link to comment
Share on other sites

Nu.Numele meu complet e Cornel Alexandru si sunt in grupa a II de la 1992.De aia nu m-ai gasit ca noi nu pream suntem cunoscuti si jucam de placere nu de performanta.

Nu cred ca o sa mai raman mult la fotbal deoarece conditile sunt foarte proaste si nici macar nu jucam pe iarba(rar) ci pe nisip,multi dintre colegi mei nici nu mai vin, s-sau dus la Forex unde sunt conditi mai bune(noi nici macar nu aveam vestiare unde jucam de obicei pe Municipal).

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
Nu.Numele meu complet e Cornel Alexandru si sunt in grupa a II de la 1992.De aia nu m-ai gasit ca noi nu pream suntem cunoscuti si jucam de placere nu de performanta.

Nu cred ca o sa mai raman mult la fotbal deoarece conditile sunt foarte proaste si nici macar nu jucam pe iarba(rar) ci pe nisip,multi dintre colegi mei nici nu mai vin, s-sau dus la Forex unde sunt conditi mai bune(noi nici macar nu aveam vestiare unde jucam de obicei pe Municipal).

Cornel Alexandru, avatar cu Juventus...guys, are you fuckinggoogleing blind? :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy