Jump to content

Welcome to FMRo Forum - Football Manager Romania

Welcome to the official forum of the Romanian Football Manager community.

Like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of FMRo Forum - Football Manager Romania by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

If you don't want to create an account on our forum, you are free to join us on our other social media accounts:

- Facebook Page: https://www.facebook.com/FMRo.ro

- Facebook Group: https://www.facebook.com/groups/fmromania

- Twitter: https://twitter.com/fmro

- Discord: https://discord.com/channels/703942749522755616/703942749992517655

- Instagram: https://www.instagram.com/fmro.ro/

- Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCgZCAQazHOyY_9nMspXLnvg

IMPORTANT: In order to complete your registration, a valid e-mail address is required, since we will be sending you there an activation link.


S-a Schimbat Sistemul De Warn


Mihai

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply
Guest who's kidding

WallpaperNeaga2.jpg

De culoare nu e rasism. In media este foarte uzitata expresia. Emilian nu s-a simtit jignit si nici nu intentionam sa jignesc pe cineva. Deci sunt o victima. Fiti oameni de onoare recunoasteti ca ati gresit si semnati ca Neaga:

Daca pe Noel si pe Ovidiu stiu ca nu i-ar deranja sa treaca asta la semnatura, as vrea sa-l ved pe Mihai stelist pentru o saptamana.

L-am mutat aici :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Guest who's kidding

Posturile mele vor fi de acum in colo mai lungi :) . Ceea ce va ingreuna pentru unii rasfoirea forumului. Sunt in greva ...

Nu la scoala. La scoala voi demisiona. Din simplu motiv ca am fost nedreptatit pe acest forum, iar pe acest forum intra si studenti de la ASE si refuz din acest moment sa ii mai pregatesc. Ar mai fi si alt motiv, ca plec in state si s-ar putea sa am nevoie de cartea de munca si nu vreau sa am probleme cumva.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
Posturile mele vor fi de acum in colo mai lungi :) . Ceea ce va ingreuna pentru unii rasfoirea forumului. Sunt in greva ...

Nu la scoala. La scoala voi demisiona. Din simplu motiv ca am fost nedreptatit pe acest forum, iar pe acest forum intra si studenti de la ASE si refuz din acest moment sa ii mai pregatesc. Ar mai fi si alt motiv, ca plec in state si s-ar putea sa am nevoie de cartea de munca si nu vreau sa am probleme cumva.

nu-i asa ca pleci peste 2 ani jumate? PLS...

Link to comment
Share on other sites

Cu riscul anumitor sanctiuni, esti un MARE DOBITOC. Du-te dracului si impusca-te.

<{POST_SNAPBACK}>

Ita, e groaznic ce ai spus acolo PENTRU CA LOR NU LE CONVINE.

Pricepi?? Daca nu esti de acord cu ei esti impotriva lor. Esti un prost , un dezinformat, care nu a patruns inca tainele politicii, care nu a slabit 3 kile zilele astea, care nu s-a dus cu masi si cu ptz in Piata sa faca caterinca.

Baiatule, iti va fi tare greu sa traiesti asa...sa te alaturi LOR, sa fii de-al LOR.

Respect Antonescu si romanii aia care au trecut inot Raul Negru in '40 batuti si nenorociti de unguri, ca sa vina unii gen tomesco sa ne bage vrajeli ieftine.

<{POST_SNAPBACK}>

Stau si ma uit ce idioti puteti fii unii...exact asa ati facut si cu Catharsis, l-ati atacat pe el, pe familia lui si pe optiunile lor politice ca o sleahta de 2 bani ce sunteti. Democratia inseamna in primul rand libertatea de a aleage, si cine nu alege ca voi nu merita un asemenea tratament.

Dar unii dintre voi, tampiti fiind, nu sesizati acest lucru.  Duceti-va dupa Emilian.

<{POST_SNAPBACK}>

:think: 75% warn sau ban direct. :P:pilot:

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

1. inteleg, am spus ca imi asum responsabilitatea celor spuse. Bineinteles ca faza cu "O sa ne fie bine cand nu o sa mai fie votanti ca Noel " este mai jignitoare.

2. care e motivul de warn la 2 ? Ita sper ca a inteles ca era peiorativ.

3. Cine se simte. Daca nu se simte nimeni, atunci nu e motiv de warn.

Te las sa imi dai 25% warn pentru nr. 1.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Fizic e imposibil sa imi dau suturi in kur.

Cur e un cuvant foarte urat. Warn. Si pentru ca si eu am si tu ai, si sunt si feliate, asta duce la 4 nuamarul bucilor aferente.

Deci 4 x 25% warn => esti banabil.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Mai da-ti un 25% pt faza cu poza aia de pe dc. Ti-am spus ca nu imi place gluma aia si te-am rugat sa nu o mai repeti. Ai facut-o.

P.S. Si eu m-am simtit la faza cu Emilian...

No comment.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

noel a cam gresit merita un warn 50% poate mai mult(nu ma intereseaza) amuzant e ca a zis chestia asta "Vreau sa vad cum iti dai suturi in cur singur. :P " --stiu ca e inutil postu dar e prea amuzant ... probabil voi deschide un topic numai pentru ca oamenii sa-si exprime parerea despre noel(vor posta multi-si de bine si de rau) ..asta dak nu il incepe altcineva in locul meu

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
1 . Ilici e o bombonica roz. Stiu ca il enerveaza chestia asta, insa promit sa nu va arat screenul cu el descarcand gay pr0n de pe dc++.

Din momentul asta nu mai avem ce discuta. Te-am rugat frumos.

Mihai te rog sa il banezi pe Noel pt jigniri repetate la adresa mea.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Hei, tu m-ai jignit primul, scrie in semnatura ca imi mananci posturile.

Sunt ofensat. You pufy you.

Eu inca glumesc. Nu pot sa iau in serios ce zici tu acolo pentru ca eu glumesc si nu am avut nici o intentie sa te jignesc. Credeam ca stii de gluma, asa cum stiu si eu de gluma.

Tu daca vrei continua sa vb serios, eu voi continua sa glumesc cu tine.

Mihai nu e online in seara asta, insa maine dimineata, daca el considera ca e cazul, ma va bana. Bine, daca se ajuge sa faceti o petitie, macar 51% dintre voi, ma retarg gratios ca un elefant pe role singurel, nu e nevoie de banari.

Jojo care esti.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy