Jump to content

Nou Venit :)


HesseLinK

Recommended Posts

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply
Guest silksatinfeet

Buna,sunt nou pe forum ma numesc Sorin sunt din Oradea si am 19 ani.

Acum locuiesc in Bucuresti...Primul joc de tip manager pe care l-am jucat a fost Championship Manager 2001-02 si de atunci le-am jucat pe toate :)...astept cu nerabdare Football Manager 2008 avand in vedere ca demoul mi se pare reusit si consider ca e mult peste FM 2007.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
bine te-am gasit ovidiu . A , si ca fapt divers , ma cheama Razvan , Cristi_Borcea e doar un pseudonim :D

Aici se obisnuieste sa ti se adreseze lumea dupa "pseudonim", nu dupa nume. Daca cele doua coincid, ai noroc. Daca nu, obisnuieste-te, Cristi!

Apropo, eu sunt Guta. :D

Link to comment
Share on other sites

  • MentholBoy
pai tin :D

Chiar daca esti nou-venit nu inseamna ca esti scutit de "suturi" prietenesti de la astia mai batrani. Data viitoare, citeste cu atentie inainte de a posta. Nu cu tine vorbeam, ci cu stelistu_07. Mai multa atentie data viitoare.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
cancer

dispecer

granicer

nesincer

pivnicer

placer

rinocer

semincer

sincer

ulcer

interesant, nu?

Asa gaseam si eu cuvinte <_< ... dar nu rimau bine sau imi stricau masura (dupa cum vei este constanta :P)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy