Jump to content

Departe De Romania


Razvan

Recommended Posts

  • Generaţia de Aur

Se pare ca te-ai bucurat degeaba. S-au accidentat Djimi Traore(2 luni) si Bagayoko( 1 luna). Cei doi vor lipsi din urmatorele 2 meciuri, impotriva Boliviei si Columbiei :capu

Citind ziarele, a doua zi, am mai descoperit un jucator: Sigamary Diarra (Laval) -AML- momentan este laudat de toata presa din Mali, ca urmare a prestatiilor bune pentru echipa de club. S-ar putea sa fie inclus in echipa petnru urmatoarele meciuri , tinand cont de accidentarile din lot. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply
  • Generaţia de Aur

Vezi ca ti-am aranjat si meciurile cu Ecuador si Columbia... pt ultimul a trebuit sa negociez destul de mult si ne va costa 2,5 kg.

vezi cum reusesti sa scoti toti jucatorii din cuba ca fidel e mare microbist si extrem de ofticos. eu am aranjat amicalul in ideea ca pierdem (ar fi fost bine).

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
Vezi ca ti-am aranjat si meciurile cu Ecuador si Columbia... pt ultimul a trebuit sa negociez destul de mult si ne va costa 2,5 kg.

vezi cum reusesti sa scoti toti jucatorii din cuba ca fidel e mare microbist si extrem de ofticos. eu am aranjat amicalul in ideea ca pierdem (ar fi fost bine).

Legi o sa va relateze prin ce am trecut ca sa iesim din Cuba (ilici :peace: )

In alta ordine de idei, viitorul suna bine :thankyou:

boliviamalijq1.th.jpg

boliviamali1gv7.th.jpg

2 obiectii am de facut:

1 Am gresit: Sammy Traore a fost cel care s-a accidentat 2 luni, si nu Djimi

2 Apararea e cam penibila fara Sammy si Fofana

@ Sammy & Dark - observ mari lacune la fitness-ul jucatorilor. And why is that?

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
sa-mi povestiti cum a fost meciul cu bolivia. n-am putut sa ma intorc la timp de la lacul titicaca si am pierdut meciul...

O sa aiba Legi grija sa te puna la curent. Pana una alta, fa rezervari pentru toata echipa la un hotel din Tanzania (daca au, daca nu mergem cu, cortul :hysterical: ). Cu toate ca jucam cu aia peste vreo 3 luni, dar ca sa fim siguri ca nu sunt ocupate, daca macar exista.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
Trebuie sa ne pregatim pentru deplasarea in Bolivia.De la 33 de grade la 16 e o diferenta.Sa nu plecam in pantaloni scurti si sa inghetam pe acolo. :)

:hysterical::hysterical::hysterical:

Mi-se parea mie ca nu prea te-am vazut in Bolivia

PS: Am jucat cu Bolivia ( 1-3 FT :thankyou: ) :faces

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
Scuze pt "FUNDasul" ala care de fapt e GK...eram dupa un chef cand am ajuns la Le Havre... Am baut cu suporterii de la Cambridge City toata noaptea dupa o victorie cu 3-0...:D

Daca e dupa o victorie, se iarta... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
O sa aiba Legi grija sa te puna la curent. Pana una alta, fa rezervari pentru toata echipa la un hotel din Tanzania (daca au, daca nu mergem cu, cortul  :hysterical: ). Cu toate ca jucam cu aia peste vreo 3 luni, dar ca sa fim siguri ca nu sunt ocupate, daca macar exista.

ce-ai mah diliule? eu ma ocup doar de america de sud. n-am treaba cu africa.

sa ma anuntati cand mai aveti date libere pt ca am inceput niste negocieri cu jamaica :D

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
ce-ai mah diliule? eu ma ocup doar de america de sud. n-am treaba cu africa.

sa ma anuntati cand mai aveti date libere pt ca am inceput niste negocieri cu jamaica :D

Pacat, si eu care vroiam sa iti maresc salariul :P

Pentru anul viitor. Daca tot ai legaturi cu America de Sud, icearca si tu sa stabilesti ceva cu Brazilia, Argentina, Uruguay.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

siiiiiiiiiiiiiiiigur :hysterical:

presedintele federatiei braziliene credea ca mali e o insula din asia de sud-est. federatia uruguayului mi-a transmis ca ne costa 1 mil $ numai ca sa se prezinte la stadion iar in argentina am interdictie de intrare si n-am cum sa te ajut. daca vrei peru sau venezuela... cu putine implorari cred ca as putea sa aranjez si un meci cu chile... dar cam atat

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
siiiiiiiiiiiiiiiigur  :hysterical:

presedintele federatiei braziliene credea ca mali e o insula din asia de sud-est. federatia uruguayului mi-a transmis ca ne costa 1 mil $ numai ca sa se prezinte la stadion iar in argentina am interdictie de intrare si n-am cum sa te ajut. daca vrei peru sau venezuela... cu putine implorari cred ca as putea sa aranjez si un meci cu chile... dar cam atat

Dupa ce o sa castigam Cupa Africii, toata lumea o sa stie de MALI :faces

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy