Jump to content

Welcome to FMRo Forum - Football Manager Romania

Welcome to the official forum of the Romanian Football Manager community.

Like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of FMRo Forum - Football Manager Romania by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

If you don't want to create an account on our forum, you are free to join us on our other social media accounts:

- Facebook Page: https://www.facebook.com/FMRo.ro

- Facebook Group: https://www.facebook.com/groups/fmromania

- Twitter: https://twitter.com/fmro

- Discord: https://discord.com/channels/703942749522755616/703942749992517655

- Instagram: https://www.instagram.com/fmro.ro/

- Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCgZCAQazHOyY_9nMspXLnvg

IMPORTANT: In order to complete your registration, a valid e-mail address is required, since we will be sending you there an activation link.


Inca Un Story


Ilici Man

Recommended Posts

un meci dureaza intre 15 si 30 de min in functie de viteza selectata si numarul de faze, plus discutiile cu anahoret, plus ca eu mai joc cu inca 2 echipe pe langa steaua = ma doare in cur ce crezi tu

<{POST_SNAPBACK}>

Una dintre echipe este cumva Valerenga?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply
  • Generaţia de Aur

Etapa nr 4:

Poli (1) - Steaua (4)

Revenirea lui Banel ma face sa cred ca putem sa obtinem un rezultat bun. Singurul lucru de care imi e cu adevarat teama e lipsa noastra de eficacitate in fata portii. Zilele trecute jiji s-a certat iar cu iancu asa ca azi a preferat sa ramana in Bucuresti.

Echipa de start: Andrey - Stancu, Nesu, Goian, Ghionea - Banel, Cristocea, Paraschiv, Dica - Daniel Stan, Badea

Rezerve: Cernea, Saban, Baciu, Petre, Bostina, Oprita, Croitoru

Absenti: Iacob, Radoi, Lovin si Thereau

Meciul incepe dezastruos, in min 3 Dica trimite gresit o pasa in spate care este interceptata de Gigel Bucur, acesta ii insira pe Ghionea si Goian si inscrie cu un sut plasat. 1-0. Incercam sa presam, dar lipseste ultima pasa iar Poli ne taxeaza pe contra-atac. In min 25 Emeghara centreaza de pe dreapta si acelasi Bucur inscrie cu capul din centrul careului. 2-0. Pana la pauza nu se mai intampla nimic si ma pregatesc sa le fac un mic scandal la vestiare baietilor.

nu reusim sa ne revenim, Daniel Stan e pierdut intre fundasii adversi, Badea face figuratie, singurul care mai misca ceva e Cristocea...

Tot nu reusim sa punem probleme timisorenilor, singura ocazie de la inceputul reprizei apartinandu-i aceluiasi Bucur. Ca fericirea sa fie completa, in min 56 Banel se rupe. Ies Banel, Dica si Stan, intra Croitoru, Bostina si Oprita.

Schimbarile schimba cate ceva in jocul echipei, dar nu destul cat sa schimbe rezultatul final. Badea rateaza cu usurinta doua mari ocazii, Oprita il ia si el la tinta pe Popa dintr-o pozitie excelenta asa ca scorul final ramane tot 2-0.

postf0.jpg

Am pierdut deja 2 meciuri importante dar calificarea in grupele CL ma scuteste de nervii lui Becali. Trebuie neaparat sa ne revenim daca vrem sa luptam la titlu.

dicaly8.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

"Am pierdut deja 2 meciuri importante dar calificarea in grupele CL ma scuteste de nervii lui Becali. Trebuie neaparat sa ne revenim daca vrem sa luptam la titlu."

sa reformulez :

am mancat bataie in meciurile cu echipele rivale, dar ne-am calificat in grupe ceeace ma scutste de pumnii lu smarandescu ( oricum mi-a dat una dupa ceafa dupa meciul cu rapid) . trebuie neaparat sa ne revenim ca nu cred sa mai rezist la inca unadupa ceafa de la smarandescu

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Steaua - Man UTD

Nu ma astept sa obtinem ceva in meciul asta. Daca pierdem la mai putin de 3 goluri diferenta eu sunt fericit. Logic ca inaintea meciului ma dadeam ca fiind cel mai optimist om posibil, declaratii de genul "luptam pana la capat", "avem sansa noastra" si alte bla blauri au fost cele mai folosite, dar nu ma astept la nimic.

Echipa de start: Andrey - Stancu, Petre Marin, Goian, Radoi - Croitoru, Cristocea, Paraschiv, Dica - Daniel Stan, Badea

Rezerve: Cernea, Ghionea, Saban, Petre, Bostina, Oprita, Lovin

Absenti: Iacob, Banel si Thereau

Meciul incepe destul de echilibrat pana in min 12 cand Badea aproape devine eroul meciului. Primeste o pasa lunga de la Dica, depaseste in dribling doi fundasi, dar sutul sau este respins van der Saar. Continuam sa facem un meci excelent si in min 24 Cristocea are si el sansa golului, dar trimite peste. Manure aproape inscrie 6 minute mai tarziu, dar Andrey respinge sutul lui Cr. Ronaldo. Finalul de repriza apartine englezilor, dar Andrey are doua interventii excelente la suturile lui Klose si Rooney din min 43 si 44.

I-am laudat pe baieti si le-am spus sa se bucure de acest meci pana la final si sa isi joace sansa.

Manure mentine presiunea din sfarsitul primei reprize dar brazilianul din poarta noastra ne salveaza iar la un corner cand respinge capul lui Ferdinand. In min 60 ies Croitoru si Daniel Stan si intra Saban si Oprita. Manchester nu gaseste o solutie sa treaca de Andrey care mai respinge suturile lui Ronaldo si Saha iar in min 85 incerc sa inghet jocul. Iese Badea, intra Ghionea. Miscarea se dovedeste a fi buna si pana la finalul meciului nu se mai intampla nimic.

smavb7.jpg

Un rezultat incredibil. O evolutie remarcabila din partea baietilor. Nu cred ca trebuie sa va mai spun ce delaratii au dat MM si Jiji dupa meciul asta.Ai fi crezut ca am castigat Champions League.

In celalalt meci Porto a castigat cu 4-3.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Etapa nr 7:

Steaua (5) - FC Vaslui (7)

Mi-e frica de meciul asta. Pana acum, in campionat ne-am descurcat destul de slab si, dupa meciul excelent din CL, mi-e frica sa nu se culce baietii pe o ureche si sa pierdem si azi niste puncte extrem de importante. Am hotarat sa fac niste schimbari in prima echipa. Poate rezervele se vor concentra mai bine.

Echipa de start: Andrey - Saban, Petre Marin, Ghionea, Radoi - Croitoru, Bostina, Ov. Petre, Dica - Daniel Stan, Badea

Rezerve: Cernea, Goian, Stancu, Paraschiv, Cristocea, Oprita, Lovin

Absenti: Iacob, Banel si Thereau

Incepem in forta si in min 6 avem prima ocazie. La o pasa lunga a lui Radoi, Haisan iese si respinge aiurea pana la Daniel Stan, dar sutul acestuia loveste bara. Continuam sa atacam si dupa ce Badea mai rateaza o ocazie, Dica inscrie din lovitura libera in min 19. 1-0. Inca doua ocazii ratate de Bostina si Croitoru si in min 33 Badea duce scorul la 2-0 cu un sut din unghi. Imediat dupa repunerea in joc a balonului Badea recupereaza mingea, trece ca prin branza prin apararea moldoveana si inscrie pt 3-0. In min 40, acelasi Badea isi completeaza hat-trickul cu un sut la vinclu senzational in stilul lui Adi Ilie.

O prima repriza fantastica. Cel mai bun meci al nostru de pana acum. Vali Badea e in zi de gratie.

In repriza a II-a nu mai presam, dar Vasluiul e la pamant si reusim sa inscriem de doua ori prin Dica in min 78 din penalty si prin Bostina in min 83. Scor final 6-0.

svascr9.jpg

Un meci perfect. Un rezultat excelent. Daca am juca la fel meci de meci nu ne-ar sta nimeni in cale. Dupa meciul asta am auzit primele laude la adresa mea din partea lui Jiji. I'm happy :D.

dicauq0.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Etapa nr 8:

CFR Cluj (9) - Steaua (4)

Desi CFR-ul a jucat mult sub asteptari in sezonul asta, ramane totusi o echipa redutabila. Trebuie sa fim atenti si sa nu lasam ultimele meciuri sa ni se urce la cap. Pt prima data in acest sezon MM va sta pe banca langa mine. Vreau sa cred ca asta e un semn de incredere din partea conducerii la adresa capacitatilor mele de antrenor :D.

Echipa de start: Andrey - Stancu, Nesu, Ghionea, Radoi - Banel, Bostina, Ov. Petre, Dica - Daniel Stan, Badea

Rezerve: Cernea, Petre Marin, Goian, Paraschiv, Cristocea, Oprita, Croitoru

Absenti: Iacob si Thereau

Meciul incepe fantastic. Dupa lovitura de incepere, Daniel Stan dribleaza jumatate din echipa clujeana si inscrie cu un sut din careu. 0-1 si meciul se anunta extrem de interesant.

cfsxj4.th.jpg

Continuam sa presam si ocaziile curg la poarta clujeana. Badea, Banel, Stan, Radoi, iar Badea rateaza pe rand din situatii de gol mai mult mai putin importante. MM mai are putin si se urca pe banca de fiecare data cand vede ca mingea nu vrea sa intre in poarta. Clujenii raspund timid prin Chioreanu dar nici una dintre formatii nu reusesc sa mai inscrie pana la pauza.

Le spun jucatorilor sa pastreze acelasi ritm, dar sa fie atenti la o posibila revenire a Clujului

Daniel Stan e gata sa repete reusita din prima repriza dar lovitura sa de cap din min 47 intalneste bara. Apoi, in min 54 Dica duce scorul la 0-2 dupa o executare magistrala a unei lovituri libere de la 25m. Bostina aproape il imita 5 min mai tarziu dar Stancioiu reuseste sa respinga. Dupa asta nu mai presam iar CFR-ul nu are forta sa ne puna probleme asa ca scorul nu se mai modifica pana la final.

sfssn5.jpg

Un nou meci bun. MM m-a laudat iar si a zis ca a fost nevoie doar ca echipa sa se obisnuiasca cu stilul meu iar ca acum nu ne va sta nimeni in cale. M-am bucurat sa aud asta desi nu prea imi plac genul asta de declaratii si stiu cat de sincer a fost :thumbdown: .

banelon8.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Etapa nr 9:

Otelul (2) - Steaua (3)

Urmeaza un meci extrem de greu. Petre Grigoras si-a demonstrat iar valoarea, transformand Otelul intr-o echipa cu adevarat puternica, capabila sa puna oricui mari probleme si care, pentru prima data de cand e in divizia a, joaca spectaculos. Dupa infrangerile cu Rapid si Poli imi este un pic frica de acest meci, dar sper ca evolutiile excelente din ultimele 3 meciuri sa nu se opreasca acum.

Echipa de start: Andrey - Saban, Nesu, Goian, Baciu - Banel, Cristocea, Paraschiv, Dica - Daniel Stan, Badea

Rezerve: Cernea, Petre Marin, Radoi, Petre, Bostina, Oprita, Croitoru

Absenti: Iacob si Thereau

Cat pe ce sa asistam la un nou gol rapid, dar Cristocea rateaza tinta in min 2. Atacam in continuare si in min 7 Vatca respinge in fata lui Daniel Stan. Otelul retaliaza si in min 10 Andrey scoate cu dificultate sutul lui Tanasa din afara careului. Urmeaza doua ocazii ale lui Emil Jula in min 13 si 14 care mai intai este blocat de portar si apoi nimereste bara. Otelul pune in continuare presiune pe noi si in min 17 este randul lui Semevin fie blocat de Andrey. Ripostam si noi prin Daniel Stan care aproape inscrie impotriva fostei sale echipe dar Vatca e la post. Ultima ocazie a partidei ii apartine lui Sorin Paraschiv care loveste bara dintr-o lovitura libera de la 35m.

O prima repriza frumoasa, cu ocazii la ambele porti. Trebuie totusi sa punem stapanire pe joc si sa ne apropiem mai hotarat de poarta adversa daca vrem sa castigam.

Repriza secunda incepe cu inca doua ocazii de partea noastra dar nici Badea si nici Daniel Stan nu reusesc deschiderea scorului. Ies Baciu, Badoi si Daniel Stan, intra Radoi, Bostina si Cristocea. Avansarea lui Dica da roade si in min 66, dupa o pasa in adancime a lui Paraschiv, acesta reuseste deschiderea scorului. 0-1. Dupa gol sun retragerea si asta e cat pe ce sa ne coste in min 75 cand Gado nimereste bara cu un sut din centrul careului. Oprita mai rateaza si el o ocazie in min 80 si meciul se incheie cu o noua victorie din partea noastra.

otsev0.jpg

Un nou meci bun, o noua victorie. Am urcat pe 2, dar Poli nu vrea sa piarda puncte. Sunt sigur totusi ca nu pot rezista un campionat intreg in ritmul asta si daca noi continuam sa jucam tot asa vom trece mai devreme sau mai tarziu in fruntea clasamentului.

parabt0.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Champions League

Salzburg - Steaua

Desi in ultimele zile MM si Jiji au tot declarat ca mergem la victorie, ca nu ne sta nimeni in cale, ca vom demonstra Europei valoarea noastra, eu prefer sa fiu mai rezervat. Nu prea stii ce sa te astepti de la o echipa ca Salzburg si poti fi oricand surprins. Am inceput bine campania din Champions League si as vrea sa continuam pe acelasi traseu.

Echipa de start: Andrey - Stancu, Petre Marin, Goian, Radoi - Banel, Cristocea, Paraschiv, Dica - Daniel Stan, Badea

Rezerve: Cernea, Nesu, Ghionea, Petre, Bostina, Oprita, Thereau

Absenti: Iacob

Echipele isi impart oportunitatile de gol dar, in prima repriza, cei mai periculosi au fost austriecii si doar interventiile magnifice ale lui Andrey din min 33 si 34 ne-au scapat de primirea unui gol. La pauza intram cu un 0-0 destul de echitabil pt ce a fost in teren.

Simt ca baietii pot mai mult si le-am spus asta. Trebuie doar sa punem mai multa presiune pe adversar si sunt sigur ca vor ceda.

Prima ocazie din repriza secunda ii apartine lui Badea care aproape il darama pe portarul advers cu un sut violent din interiorul careului. In min 57 fac si primele schimbari ies Cristocea si Daniel Stan, intra Bostina si Thereau, francezul fiind abia refacut dupa o accidentare destul de serioasa. Initiativa este de partea noastra si Ochs este nevoit sa intervina la suturile lui Thereau si Dica. In min 76 intra si Oprita in locul lui Badea. Continuam sa atacam, Dica mai rateaza doua ocazii in min 80 si 82 dar in min 89 Zickler ne baga mortul in casa si inscrie pe contra-atac. 1-0 si simt ca innebunesc. Sa pierzi in ultimul minut, dupa ce ai avut atatea ocazii...

sassf0.jpg

Desi am pierdut, consider ca am jucat destul de bine si doar lipsa concentrarii in fata portii ne-a facut sa ratam victoria. Ne-am intors amartati, dar lupta nu e pierduta si sunt sigur ca macar locul 3 il prindem.

In celalalt meci Manure a batut cu 1-0 pe FC Porto.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Etapa nr 10:

Steaua (2) - FC National (7)

Trebuie sa ne revenim dupa infrangerea din Austria si sa castigam. Dupa cum se stie, i like rotating :D, asa ca practic vom schimba liniile in acest meci.

Echipa de start: Andrey - Saban, Nesu, Ghionea, Radoi - Banel, Bostina, Petre, Dica - Daniel Stan, Badea

Rezerve: Cernea, Petre Marin, Goian, Paraschiv, Cristocea, Oprita, Thereau

Absenti: Iacob

Desi prima repriza este extrem de plictisitoare, prima ocazie venind abia in min 30 cand Bostina a trimis peste din lovitura libera, reusim sa marcam in 43 cand Dica trimite mingea in poarta dupa o faza confuza. 1-0.

La pauza prefer sa-l scot pe Badea care e usor accidentat si-l bag pe Thereau.

Repriza a II-a nu aduce nici o imbunatatire in jocul celor doua echipe. Lincar trimite peste doua lovituri libere in min 70 si 82, Oprita rateaza si el doua ocazii in min 73 si 76. In prelungirile partidei Dica este faultat in careu si Oprita inscrie din penalty pt 2-0.

snadc3.jpg

Un meci extrem de urat, dar e bine ca pana la urma am castigat.

cirilzn4.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Etapa nr 11:

Steaua (2) - Farul (14)

Farul are un sezon slab dar era de asteptat dupa ce a plecat Grigoras. Nu ma astept la prea multe probleme din partea lor dar am mai zis asta si inainte si nu s-a terminat bine.

Echipa de start: Cernea - Stanca, Nesu, Baciu, Radoi - Banel, Bostina, Petre, Dica - Thereau, Badea

Rezerve: Cernea, Petre Marin, Goian, Cristocea, Oprita, Daniel Stan, Iacob

Absenti: Andrey

Ratam 2 ocazii prin Badea, dar per total jucam destul de slab si asta se vede cand in min 27 Gurita scapa pe contra-atac si ii paseaza lui Disney care duce fara probleme scorul la 0-1. Pana la pauza mai rateaza si Thereau o ocazie imensa, si tot nu reusim sa ne revenim.

Am tipat putin la baietii mei. nu se poate atata delasare si nonsalanta in joc.

Vorbele mele au efect si incepem repriza secunda mult mai bine. Thereau si Nesu rateaza pe rand cate o ocazie iar in min 56, dupa o faza de bambilici in careul lor Schiopu trimite mingea in propria poarta. 1-1. Schimbarile pe care le fac nu au efectul scontat si revenim la jocul anemic din prima repriza. Pana la final nu reusim sa mai avem nici macar o singura ocazie si meciul se termina egal.

sfasz4.jpg

Sunt extrem de suparat pe baieti. A fost cel mai slab meci al nostru de pana acum. Am pierdut si doua puncte extrem de importante iar acum Poli s-a distantat la 7 puncte.

bostinarw6.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
Echipa de start: Cernea - Stanca, Nesu, Baciu, Radoi - Banel, Bostina, Petre, Dica - Thereau, Badea

Rezerve: Cernea, Petre Marin, Goian, Cristocea, Oprita, Daniel Stan, Iacob

Absenti: Andrey

:huh:

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Steaua - FC Porto

Rezultatul acestui meci va determina daca avem sanse la locul 2. Nu stiu ce se zic, Porto e o echipa foarte buna, dar sunt sigur ca avem capacitatea sa-i invingem daca dam totul pe teren.

Echipa de start: Cernea - Stancu, Petre Marin, Goian, Radoi - Banel, Cristocea, Paraschiv, Dica - Thereau, Badea

Rezerve: Fulga, Nesu, Ghionea, Bostina, Oprita, Daniel Stan, Iacob

Absenti: Andrey

Meciul este echilibrat, dar in min 10 primim gol de la Pepe in urma unui corner. 0-1. Incerca sa preluam initiativa meciului dar prima noastra ocazie apare abia in min 30 cand Thereau este blocat de portarul advers. Un minut mai tarziu Radoi si Banel rateaza si ei, in min 40 Radoi mai rateaza o ocazie si repriza se termina cu scorul de 0-1.

Suntem condusi nemeritat. Putem mai mult si le spun asta baietilor. Se poate.

In repriza secunda Porto se retrage in aparare si noi nu reusim sa le desfacem apararea. Singurele ocazii le apartin, dar Cernea are interventii bune in fata lui Quaresma si Pepe. Repriza se indreapta spre un final fara evenimente, dar in min 93 Bostina bate o lovitura libera si Juan Carlos, nepresat de nimeni, trimite mingea in propria poarta. Scor final 1-1

spony6.jpg

Un rezultat bunicel. Un punct obtinut extrem de norocos. Nu cred ca se mai pune problema sa ne luptam pt locul 2, dar nu se stie ce se poate intampla la Porto.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Etapa nr 12:

FC Arges (17) - Steaua (2)

Un meci usor la prima vedere, dar Dorinel stie echipa Stelei si stie cum s-o contracareze. Daca jucatorii se vor concentra cum trebuie sunt sigur ca vom castiga fara probleme.

Echipa de start: Andrey - Stancu, Petre Marin, Ghionea, Radoi - Croitoru, Cristocea, Ov. Petre, Dica - Iacob, Daniel Stan

Rezerve: Fulga, Nesu, Goian, Bostina, Oprita, Badea, Thereau

Jucam penibil. Pase gresite, suturi in balarii, baietii abia se tin pe picioare... in primele 30 de min avem o singura ocazie pe care Dica o rateaza fara jena. Spre norocul nostru in min 34 reusim o faza frumoasa care se incheie cu un gol inscris de Cristocea. Meciul revine apoi la bataia de joc de pana atunci si pana la pauza nu se mai intampla nimic notabil.

Am jucat execrabil in prima repriza, nu ca argesenii ar fi fost mai breji. Nici macar nu au incercat sa se apropie de poarta noastra.

Repriza a II-a este aproape identica cu prima. Acelasi joc incalcit si plin de gafe pt ambele echipe. Am avut doua ocazii ratate cu seninatate de Badea si cam atat. In schimb Argesul a evoluat mult mai curajos si trebuie sa recunosc ca meritau egalarea. Au avut doua bare, ambele ale lui Dorinel, si inca o mare ocazie ratata de Mitrovic.

arsnw5.jpg

Nu se poate sa jucam in halul asta. Mi-a fost jena sa ma duc la conferinta de presa si l-am rugat pe MM sa-mi ia locul.

dicamj4.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Cupa Romaniei

FC Vaslui - Steaua

Dupa ce i-am batut in campionat cu 6-0 mi-e frica sa nu-i tratam de sus, pt ca la cum am jucat cu Argesul orice e posibil. Am mai facut cateva schimbari in prima echipa si deja am inceput sa ma gandesc la ce transferuri ar trebui facute in iarna.

Echipa de start: Andrey - Saban, Nesu, Ghionea, Radoi - Banel, Bostina, Lovin, Dica - Thereau, Daniel Stan

Rezerve: Cernea, Petre Marin, Goian, Cristocea, Oprita, Badea, Iacob

Incepem in ofensiva si ocaziile curg. Bostina, Stan, Dica, Banel dar se vede ca baietii nu prea se concentreaza in fata portii asa ca golul vine abia in min 33 cand Dica finalizeaza excelent o combinatie cu Thereau. E 0-1 si avem meciul in mana. Ne relaxam un pic si Vasluiul incearca sa reintre in joc. In min 40 Bukvic ia la tinta bara, dar meciul practic se incheie un minut mai tarziu cand Ghionea inscrie dupa un corner. La pauza scorul este 0-2 si nu se poate spune ca am avut vreo problema pana acum.

Le-am spus baietilor sa pastreze acelasi ritm si sa nu le dea nici o sansa moldovenilor. Nu stiu de ce, dar chiar vreau sa facem scor cu ei.

In repriza secunda continuam sa ratam in draci. Dica, Banel, iar Dica, Thereau, Badea. Apoi Balaur inscrie pt 1-2 in urma unui corner. Imi era frica ca Vasluiul sa nu profite de o eventuala scadere a ritmului nostru, dar tot noi am ramas la carma jocului. Ratarile continua: Badea, Cristocea, Radoi, Saban, iar Badea, Bostina... Badea are si un gol anulat si in ultimele minute mai rateaza cate o ocazie Oprita si acelasi Badea iar meciul se termina cu scorul final 1-2.

vassbd3.jpg

Am castigat fara probleme, dar ar fi trebuit ca diferenta sa fie mult mai mare. Oricum, e bine ca am castigat si ca am avansat in cupa. Spre deosebire de predecesorii mei eu nu am de gand sa neglijez aceasta competitie. Nu o consider o competitie de looseri si pt un antrenor incepator ca mine orice trofeu conteaza.

badeaqk3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy