Jump to content

Steaua Europei !


Maurice

Recommended Posts

Oricum nu mai conteaza ca nu o sa mai postez pe forumu asta mirific. Pacat de unii care sunt calumea gen Mihai, Boggie, Legenden si poate ar mai fi si nu imi vin acuma in cap dar restu lasa mult de dorit.

Acuma imi dau seama de ce zilnic sunt aceeasi oameni pe forum care posteaza deoarece mai marii se iau de toata lumea ca scrie asa si pe dincolo sau pentru eu mai stiu ce numa sa faca bascalie ca pur si simplu sunt incapabili sa gaseasca alta sursa de ras sau de buna dispozitie.

Oricum de acuma incolo nu o sa va mai deranjez si va las pe voi sa va etalati perfectiunea. Oricum forumu asta nu merita sa existe doar pentru ''spuma'' societatii si cum am mai zis in alte posturi mai bine ati face un forum numa pt destepti ca sa mai dati sansa si la altii care nu au atata materie cenusie sub tartacutza sa isi etaleze parerile etc.

Numa bine

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Rony, tie nu-ti merge virgula de la tastatura?

Te vom citi mereu!

NOT!

P.S. Intelege omeneste, nu avem nimic cu userii noi, avem ceva cu imbecilii.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy