Jump to content

Cu Rapidul Spre Europa. Prima Statie Pe Dreapta.


Emilian

Recommended Posts

  • Generaţia de Aur

Ok, deja am scapat de multe poze odata cu iesirea lui Emilian din Europa.

Hahaha, si cu Craiova am ajuns in grupele CL si UEFA si m-am calificat intotdeauna mai departe de grupe, si tu nu ai putut cu Rapid, cea mai umflata echipa din campionat ? Rusineeeeeeee...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply
  • Generaţia de Aur

lol, eu afara, ceilalti mai departe.

UEFA: Leotar - Dinamo 0-1

Craiova - Legia 3-0

mi-am luat si al treilea portar. Era pentru Champions League, asa insa... Etafia.

Am scapat de Perja. 100k de la FArul.

Singurul lucru bun din toata tarasenia asta cu Djurgarden este ca astfel Copos si-a dat seama ca trebuie sa investeasca in baza de antrenament pentru copii sdi juniori.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Pauza de iarna a curs lanced, fara prea multe socuri. A plecat si Florentin Dumitru de la Steaua. Pentru 1,4 milioane l-a luat BAstia. Eu am obtinut semnaturile lui Sanmartean si DeNigris, amandoi vor veni la vara. In rest miscari de trupe la echipele de mana a doua.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Punct final. Cum ma si asteptam din nou CAMPIONI. De data asta ceva mai greu ca anul trecut, Steaua a fost pe primul loc pana in etapa 26 cand au dat de Cariova si, etapa urmatoare de Dinamo. Doua infrangeri si titlul a ramas in Giulesti

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy