Jump to content
Sign in to follow this  
Mihai

FM 2020 Beta Out

Recommended Posts

Cap la cap cu fratiorii de la tara, mai ceva ca Romulo e Remo. :orc:

Serie-A-TIM-Profile.png

Si la Primavera tot cu ei ne batem sa ii ajungem pe Inter, noi pe 2, ei pe 3.

De remarcat ce average rating am scos la Pellegrini si ce realizari are Hamez.

Salut! Ma joc versiunea touch si nu reusesc nicicum sa pot schimba skinul (nexus skin for touch vers). Este copiat in folderul corespunzator dar nu apare in joc... S-a mai lovit cineva de asta?

@Tibi Cum il joci pe Dzeko. Diseara, cand reincep cariera odata cu lansarea jocului, nu il mai vand, chiar daca imi merge bine, imi e dor de el.

aceeasi situatie si dupa update :( ,  perioada de transferuri 10 iunie- 1 septembrie, perioada de inregistrare 7 iulie -19 iulie. Am ramas cu jucatori neinregistrati :(

1.png

@NicuCJ: orice modificare de database sau de reguli de la Beta la versiunea finala necesita o cariera nou ca sa se aplice. Beta nu e facut public ca sa te poti juca atat de repede, pentru ca jocul nu e finalizat la acea data.

@Ita Am început cu el TM, dar n-a mers deloc, apoi AF, când a mai mișcat ceva, dar randament maxim a dat ca DLF pe attack, cu trei oameni în spatele său, doi Inside Forwards și un Attacking Midfielder. Păcat că are doar 13 la natural fitness și scade destul de mult în al treilea sezon. L-am luat pe Duvan Zapata în locul lui, dar nu e la același nivel.

Am terminat între timp al treilea sezon și prima parte a celui de-al patrulea sezon. Locul 3 în Italia nu mi-l ia nimeni. :) Juventus e neînvinsă de vreo 60 de etape, nu am cum să mă pun cu un asemenea monstru, iar Inter face ce face și are 1-2 puncte în fața mea tot timpul. 

Per total însă, o primă carieră ce mi-a dat câteva satisfacții, echipa joacă plăcut, am prins o semifinală de UCL în care m-a eliminat greu Real-ul, l-am scos pe Dzeko Gheata de Aur, iar, după două sezoane mai degrabă mediocre, Zaniolo și Pellegrini sunt zei pe teren. 

19 hours ago, Raulic said:

@NicuCJ: orice modificare de database sau de reguli de la Beta la versiunea finala necesita o cariera nou ca sa se aplice. Beta nu e facut public ca sa te poti juca atat de repede, pentru ca jocul nu e finalizat la acea data.

asta nu stiam , acum am verificat si e ok . Voi incepe o noua cariera