Jump to content

Wishlist


Noel

Recommended Posts

  • Replies 608
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Generaţia de Aur
da tu cine p**a mea te crezi ma frustratule? ai venit pe forumul asta sa te lauzi cu performantele tale din meciurile contra lui liverpool? e al nu stiu catelea post de genul asta. calmeaza-te!

craius - 20% pt folosirea apelativului frustratule in contextul nepotrivit (se utilizeaza numai in expresia MBF!)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • MentholBoy

Viola94 - 20% + 7 zile moderation queue.

Mai baietas...cu stilul asta de a posta peste tot, mai ales pe topicuri moarte de 4 ani, o sa ai o viata foarte scurta pe forumul asta. Nu ne intereseaza post-hunterii si spamerii. Ai ceva util de adus comunitatii ok...nu...atunci ori nu mai postezi, ori postezi on-topic si cand ai ceva ca lumea de spus.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Claudio + 20% pentru "Pentru spunei, nu am nici o scuza, am omis o cratima. Pentru lasa, te bag in P***a ma-tii de bagator de seama. E bine? ". Daca te ataci, mai bine nu mai postezi, nu? Ai ajuns la 40%, deci ai 7 zile in care posturile tale vor fi aprobate inainte de a aparea pe forum.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy