Jump to content
  • 0

Ianis Hagi


simplicio2pac

Question

18 answers to this question

Recommended Posts

  • Generaţia de Aur

Daca prin tot ce trebuie intelegi ca toate calitatile de junior se pot transfera la seniori nealterate.

Oricum, astept sa joace. Ar putea s-o faca spre retur, cand Viitorul e gata retrogradata/gata salvata. 16 ani nu e prea devreme sa debutezi.

Link to comment
Share on other sites

Stai tu linistit ca nu l-a lasat tasu' sa se duca nicaieri. Si bine a facut...ca multi au plecat de mici talente si nu s-a mai auzit nimic de ei. Eu zic ca a facut bine Hagi sa il tina acasa. Sa coboare militaria jos din pod de fiecare data cand o comite. Timpul v-a decide daca e bun sau nu... Eu zic sa-l lasam sa creasca si sa-l numim copil si la 25 de ani ca deh...e roman si astia se "coc" mai greu ( ziaristi+ comentatori ) :P

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

In baza de date este cu siguranta din FM2014, daca nu apare in joc e din cauza varstei (stiu ca a fost un caz similar si la portarul de rezerva al Stelei, Cojocaru, pe cand avea 16 ani - desi era in DB in joc nu aparea). Este o varsta minima...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy