Jump to content
  • 0

Fm14 Beta - Issues


aurelian07

Question

  • Answers 64
  • Created
  • Last Reply

Recommended Posts

La prima vedere:

- medie de 4-5 bare pe meci - dar asta cred ca e al draqu' de vechi

- in vreo 10 etape cu Dinamo Luchin are vreo 7 MoM (desi sunt pe un meritoriu loc 8), inclusiv in meci pierdut cu 4-0

- cand un jucator al meu refuza o oferta de la alt club, in loc de motive apare #NAME?

Revin pe masura ce mai dau cu capul

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Mda, engine-ul jocului mi se pare mai slab fata de 2012, pana acum. Fundasii se cam dau cap in cap cand actiunea e in careu, portarul pierde mingea printre picioare (la fa zele unu la unu e pe post de jalon)..Ma enerveaza meniul nou de la team instr., parca e un tutorial pentru idioti.

Link to comment
Share on other sites

  • MentholBoy

Salut,

O chestiune de ultimul moment pentru baza de date, daca mai este posibila schimbarea.

Cosmin Vancea nu mai este jucatorul CSMS Iasi. A plecat de la echipa si este in acest moment free agent.

Baza e in lockdown din septembrie. Se va modifica in noul update

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

nu stiu pe cine are , dar inregistreaza cumva echipa, eu dau go on holiday pt o zi

Poti sa lasi locurile alea libere (cei 4 jucatori antrenati la club intre varsta de 15 si 21 de ani)...selectezi cu 4 jucatori mai putin fata de maximul permis. Si in realitate e la fel...de unde plm sa scoata Steaua 4 jucatori antrenati la club de la 15 ani la 21, daca nu are asa ceva?

Link to comment
Share on other sites

  • Graphics Team FMRo

- Florentino Perez e interesat să cumpere Dinamo.

- Într-adevăr multe CCC şi multe ratate.

- Cam de prea multe ori intră jucătorii mei unu' într-altu' şi pierd mingea.

- Mi s-a întâmplat la o fază ca fundaşul să-i dea o pasă portarului iar acesta în loc s-o prindă sau s-o degajeze să o dea din alunecare, bine-nţeles, adversarului şi să iau gol.

Au mai fost, da' cam atât ţin minte. Dacă mai găsesc ceva sau îmi aduc aminte revin.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy