Jump to content

Update Masiv La Site


Recommended Posts

  • MentholBoy

Siteul a suferit un update masiv la partea de downloaduri. In total circa 40 de fisiere au fost uploadate in ultimele 24 de ore.

In plus avem si o multime de noi smilies, dintre care 3 sunt cu dedicatie pentru Ilici

:lazy3::lazy2::lazy:

Era sa uit...in sectiunea Diverse veti gasi cel mai important fisier pentru FM 2005..se numeste Fake.lnc Replacement File

Link to comment
Share on other sites

  • MentholBoy
cu mentiunea ca pozele sint strinse de fmromania.com iar unele vin de la gazeta sporturilor... si sint de pe sortitoutsi.net :)

good job anyway

Vezi ce scrie la Website la fiecare fisier. In plus arhivele sunt nemodificate (exceptand Dinamo) si au acolo fisierele readme in cauza :kisses

Era pacat sa stea pe extern cand se puteau lua si de pe intern cu lejeritate :tease:

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

pozele io mi le-am modificat deja pe cpu dar pt ceilalti am zis.... mai e o problema... fisieru fake.inc, daca il inlocuiesti pe ala de pe cpu cu ala de pe site o sa apara in loc de cupa mondiala gambrinus cup, am modificat fisieru de pe site si am pus cupa mondiala in loc de gambrinus cup si am mai pus gambrinus cup in cehia cum ar fi trebuit sa fie(cine l-a facut a gresit id-urile competitiilor)

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
Portile 3D sunt disponibile si pe site la noi...Azi am mai pus si alte bunataturi

Stie cineva sa-mi explice cum trebuie bagate astea in joc??? :think:

Ca mie nu-mi apar :( .....cu toate ca (zic eu) le-am instalat bine la "nets". In rest imi merg toate celelalte "bunataturi". :D

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
Stie cineva sa-mi explice cum trebuie bagate astea in joc??? :think:

Ca mie nu-mi apar :( .....cu toate ca (zic eu) le-am instalat bine la "nets". In rest imi merg toate celelalte "bunataturi". :D

merg doar cand selectezi full pitch(adica nu left/right side of screen)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy