Jump to content

Vedete In Liga 1


dica

Recommended Posts

walter montillo unul dintre cei mai buni jucatori din fm 2012 e la cruzeiro la inceput si daca vrei sal iei din primul sezon (la inceputul jocului de preferinta) sar putea sa te surprinda la salariu (intre 14000euro si 23000euro per week ) dar merita dupa primu sezon jucat la mine (steaua) il cautau echipe de top ex Ac Milan, Fc Inter, Barcelona si Madrid pe langa multe altele (dupa primu sezon deja valora 18 mill si io lam luat cu 12 mill prin metoda 48 month dupa al doilea sezon magnific 38 de asistente + 21 de goluri pretului deja sarea de 25 de mill euro asa ca il recomand tuturor.

Xiao si succes in joc.

Ce face Montillo cu 20000euro pe saptamana face si Fleck cu 7500 si vine gratis dupa primul sezon!Poti sa-l vinzi apoi cu 10 milioane dar mai indicat ar fi sa-l pastrezi,abia prin 2016 ajunge la salariul lui Montillo.Plus ca e constat boss la centru!

Link to comment
Share on other sites

walter montillo unul dintre cei mai buni jucatori din fm 2012 e la cruzeiro la inceput si daca vrei sal iei din primul sezon (la inceputul jocului de preferinta) sar putea sa te surprinda la salariu (intre 14000euro si 23000euro per week ) dar merita dupa primu sezon jucat la mine (steaua) il cautau echipe de top ex Ac Milan, Fc Inter, Barcelona si Madrid pe langa multe altele (dupa primu sezon deja valora 18 mill si io lam luat cu 12 mill prin metoda 48 month dupa al doilea sezon magnific 38 de asistente + 21 de goluri pretului deja sarea de 25 de mill euro asa ca il recomand tuturor.

Xiao si succes in joc.

Daca din tot ce am scris acolo doar aia ai vazut atunci nu ai ce cauta aici

Ah da, scuza-ma, am mai uitat cateva mici aspecte, batjocorirea limbii materne + faptul ca un salariu de 23.000€/saptamana e imens pentru orice club din Romania. Si aici vorbesc de primii ani, nu dupa ce dai reload de 100 de ori sa castigi UCL odata. Asa ca zet!

Link to comment
Share on other sites

Ah da, scuza-ma, am mai uitat cateva mici aspecte, batjocorirea limbii materne + faptul ca un salariu de 23.000€/saptamana e imens pentru orice club din Romania. Si aici vorbesc de primii ani, nu dupa ce dai reload de 100 de ori sa castigi UCL odata. Asa ca zet!

nu stiam ca in acest forum sunt mai multe replici legate de gramatica limbi romane si presupuneri absurde decat cele referitoare la jocul propriu zis , in fine nici numai conteaza chiar imi pare rau ca ma scris cevea pe un forum romanesc ptr ca nu stim decat sa ne cautam greseli si sa ne injuram sau insultam printre randuri crezand in acelasi timp ca suntem superiori fata de restul .

am vrut doar sa aduc la cunostinta un jucator care nu lam vazut scris pe nicaieri ,dar nu am so mai fac cel putin nu pe un forum romanesc ,si am sa va las in taranimea voastra si imi cer scuze celor care nu sunt de genul tau Claudio ptr ca nu vreau sa bag pe toata lumea in aceasi oala cu tine ca nu toata lumea scrie ca tine mancare pe o foaie si maninca.

Link to comment
Share on other sites

Nu e cam normal sa spui ca iti pare rau ca ai scris pe un forum romanesc in timp ce te opintesti din greu sa nu vorbesti limba romana... Iar daca ne referim la taranii la care cred eu ca te referi (cocalari), mi-e clar ca modul lor de exprimare se apropie mai mult de al tau.

Ca sa fie clar, nu ma iau de tine degeaba, dar un om care scrie prost in limba materna nu ar trebui sa fie atat de ofensat cand primeste observatii. Daca profesorii te-au promovat la scoala pentru ca asta e sistemul corupt in care traim, nu inseamna ca trebuie de acum sa-i acceptam tacit pe analfabeti. Un pic de atentie pe viitor la cratime (so => s-o, lam => l-am), cazul genitiv (limbi => limbii) si nu vei mai primi nicio observatie negativa. Personal, incerc sa folosesc corect pana si cele doua limbi straine pe care le cunosc, daramite limba parintilor mei, pe care am invatat-o la intrarea in aceasta lume. Crede-ma, o poveste spusa intr-o fraza corecta gramatical va fi mult mai gustata si clar interesanta decat una in care efortul celuilalt va fi doar de a-ti corecta mental greselile de exprimare.

Link to comment
Share on other sites

In Fm10 am reusit sa ii aduc pe Seedorf,Nakamura,Benjani,El hadji Diouf si Van Buyten.Insa nu merita sa aduci jucatori batrani pe salarii uriase.Mai bine faci scouting,urmaresti jucatori tineri,ii aduci pe sume de transfer mici si iti construiesti o echipa puternica.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy