Jump to content

Salutare Tuturor!


Euforic

Recommended Posts

Salut sunt Ionut din Ploiesti...m-am reintors la prima mea dragoste...simularile manageriale dupa o pauza de vreo 3 ani jumate timp in care am jucat WC3-DotA.Am inceput cu 01/02..pe urma am trecut la cm 03/04 (cred ca am jucat in vreo 6-7 campionate diferite plus Selectioner al Italiei,Romaniei,Braziliei in paralel).Am avut rezultate foarte bune in special la Inter unde il luam pe Henry liber de contract si pe Lucio si castigam CL destul de usor.Am jucat pe urma fm05 mai mult in Romania unde am castigat CL dupa vreo 6 ani cu Steaua,pe urma am trecut la FM2007 unde am castigat CL tot cu Steaua de vreo 3 ori la rand (Cristea ,Renato,Caicedo,D. Capel,Navas,A. Kone ,Suazo,Torje,Guarin,Kranjkar,Rat,Hubchman,mai aveam un bulgar AMR,un ceh DMC Bystrom nu prea imi amintesc bine).Nu apelam la listele de pe net cu wonderkids..pur si simplu faceam scout cred ca 3-4 ore pe zi.De vreo 4 zile m-am luat de fm2011 vazandu-l la un prieten in pc...mi-am ales Inter(echipa cu care tin de cand erau abtibildurile alea de se geaseau la chioscurile de ziare unde fiecare echipa avea cate un star strlucitor,la Inter era Il Fenomeno, erau jucatori legendari in Seria A Bergomi,Signori,Peruzzi,Salas,Totti era un pusti)si spre surpriza mea am castigat titlul dupa un inceput foarte prost si CL( tre sa marturiesc ca am avut un mare bulan,cred ca in campionat am castigat vreo 12-13 puncte numai in prelungiri multe dintre ele contra candidatelor..n-am avut acelasi noroc si cu Palermo care m-a batut pe unde m-a prins..si Napoli cam la fel).Transferuri ...putine si nu chiar convingatoare..l-am luat pe Neymar am dat o gramada de bani pe el si rateaza destul de mult chiar daca trece de adversari cu usurinta..in pauza l-am luat pe A.Poli care a facut jocul Sampdoriei cand am jucat contra lor 2-0 pt. Sampdoria,foarte multumit sunt de el,imi pune atacantii singuri cu portarul,recupereaza baloane utile,foarte bun mi se pare si il recomand cu incredere.Minusurui.....nu stiu cu ce sa incep..ca m-am certat cu aproape toti jucatorii,se pare ca nu prea le e frica de noul manager si nu prea il respecta:D.L-am vandut pe Maicon...imi lua cartonase in prostie..dupa incheierea primului sezon am reusit sa scap si de Chivu care tot la fel..lua cartonase in prostie.Acum sunt in pauza competitionala...am facut o gramada de transferuri..am avut un mare noroc cu Hamsik (Napoli mi l-a oferit pt. 13 mil. ceva de genu`,n-am reusit sa-l iau pe Pastore imi cerusera vreo 50 de milioane si n-am acceptat).In fine daca vreti niste printuri cu rezultatele mele,shortlist,lista de transferuri o sa va indeplinesc curiozitatea.Cat despre comunitate...imi place acest spirit protocolar...in lumea gaming-ului de unde vin eu...Flame-ul era un fel de Must be!V-am lasat...ma bag la joc!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy