Jump to content

Fc Porto


solarcel

Recommended Posts

  • Generaţia de Aur

de ce ? oamenii importanti nu mananca pizza ? :D

"Tocmai ce am luat licenta PRO , ies de pe usile Scolii Federale de Antrenori si primesc un telefon.Era Florentino Perez.M-a intrebat daca vreau sa fiu antrenor la Real Madrid (doamne REAL MADRID!!!!!!) si dupa cateva secunde i-am raspuns : DA!!!!"

Eram în avion, ma jucam pe telefon şi cine se aşaza în faţa mea? Nuno Pinto da Costa, frate. Mă gândesc eu cum să mă bag in seamă fără să par un disperat… şi îmi vine în cap numele lui mic – Jorge!

Il caut pe Facebook, îi recunosc poza dintr-o sută, mă uit pe profilul lui şi văd ce-i place. Ghici ce, frate? Pizza.

Ce fac? Şoptesc “Bă, ce-ar merge acuma o pizza”, da’ fix cât să m-audă. Şi ce facem? Mancam o pizza, facem mişto de Benfica, îi sună şi pe ăia de la Boavista să-i intrebe cum e viata in liga a III-a, ne împrietenim şi pe Facebook, super tare, frate!

Link to comment
Share on other sites

de ce ? oamenii importanti nu mananca pizza ? :D

Eram în avion, ma jucam pe telefon şi cine se aşaza în faţa mea? Nuno Pinto da Costa, frate. Mă gândesc eu cum să mă bag in seamă fără să par un disperat… şi îmi vine în cap numele lui mic – Jorge!

Il caut pe Facebook, îi recunosc poza dintr-o sută, mă uit pe profilul lui şi văd ce-i place. Ghici ce, frate? Pizza.

Ce fac? Şoptesc “Bă, ce-ar merge acuma o pizza”, da’ fix cât să m-audă. Şi ce facem? Mancam o pizza, facem mişto de Benfica, îi sună şi pe ăia de la Boavista să-i intrebe cum e viata in liga a III-a, ne împrietenim şi pe Facebook, super tare, frate!

:hysterical: Excelenta asta... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Eu mai vreau unul. Da da!

Daca se poate unul tot asa cu... eram pe veceu, cand suna telefonul. Repede, cu pantalonii in vine fug sa iau telefonul din sufragerie. Puta zbranaia in drumul meu spre telefon, iar mama a lesinat cand a vazut salaul. Tata a zis "bravo fiule" iar eu intr-un final ajung la telefon. Ma uit sa vad cine e si cand colo... era fosta. Bineinteles vroia sa ne.. pardon sa-mi dea inapoi samponul. Am ramas prieteni totusi :)

Citesc cu placere soricel!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy