Jump to content

Precomenzi Fm 2011 By Fmro


Mihai

Recommended Posts

  • MentholBoy

Ok. E 28 octombrie si dam drumul la precomenzi intr-un final apoteotic.

Toate precomenzile se primesc pe mail pe adresa: precomenzi arond fmro punct ro.

Pentru cei din Bucuresti pretul unui joc este 150 de RON si vor primi jocul in ziua in care a ajuns in tara sau in zilele urmatoare (daca nu ne putem intalni din motive de program)

Pentru cei din provincie, pretul este de 150 RON + taxe postale si jocul va ajunge in saptamana urmatoare lansarii, cu plata la livrarea acasa.

Ce e de stiut:

- pentru Bucuresti, plata precomenzii se face in doua feluri - cash (ne putem intalni in zona centrala sau altundeva - P.S. timpul nu imi permite sa fac excursii prin Bucuresti, dar daca am drum pe undeva prin zona respectiva nu sunt absurd) sau prin banca (cont ING). Plata precomenzii presupune ca a fost data o comanda ferma => nu te razgandesti => no refunds. Nu fac acte de caritate pe timpul meu liber si nu o sa alerg dupa nimeni prin Bucuresti ca sa ii dau banii inapoi fiindca s-a razgandit in ultimul moment.

- pentru provincie, plata se va face la livrare cand ajunge pachetul la destinatie. In prealabil (sau cel putin asa s-a procedat anii trecuti) sunteti contactati de catre cineva de la firma care vinde jocul pentru o ultima confirmare. Deci pentru cei din provincie nu fac altceva decat munca de centralizare a comenzilor si nu este problema mea ce se intampla cu ele, ci exclusiv a firmei care vinde jocul.

In mailul de precomanda, am sa va rog sa mentionati clar urmatoarele informatii:

- numele vostru complet

- numar de exemplare comandate

- adresa completa de forma: Strada/Bulevard/Piata etc, nr., bl, sc, et, ap, localitate, judet, cod postal

- numar de telefon de contact

- email (valid) de contact

- modalitate de plata preferata* (doar pentru Bucuresti)

In general, confirmarile de primire ale mailuri le voi transmite dimineata sau seara. Asa ca daca imi trimiteti mail la primele ore ale zilei veti avea confirmarea de primire a precomenzii pe email pana la pranz, celelalte urmand a fi confirmate seara.

Daca in termen de 24 de ore de la trimiterea mailului nu ati primit confirmarea de la mine, inseamna ca nu am primit mailul vostru

NOTA: Orice schimbare de pret nu depinde de noi, ci de firma distribuitoare si va fi anuntata din timp

NOTA2: Pentru cei care vor sa trimita banii prin banca, ultima zi in care se mai poate face plata va fi miercuri. Si asta deoarece dureaza cam o zi pana ajung banii in cont si nu vreau sa fac experimente vineri. Pentru ceilalti din Bucuresti, ultima zi pentru plata precomenzii este joi

Precomenzi primite:

Bucuresti

Dalian - achitat

Floare - achitat

Cristi Clipea - achitat

Myhay99 - achitat

Florin Gaburici - 3 - achitat

Stefan Bogdan - achitat

Nea Ovi - achitat

Cristi Marmeliuc - achitat

Claudiu Ionita - achitat

Dobay - achitat

Reddog - achitat

IoanGeorges - achitat

Andrei Neagu - achitat

Vlad Buscă - achitat

Botezatu Vlad - achitat

Fbogdan - achitat

Alex Glod - achitat

Marian Oglinda - achitat

Matilda

Andrei Dumitrascu

Provincie

Popa Sergiu Ciprian - confirmat

Liviu Irimescu - confirmat

Curtnazar Erdal - confirmat

stef - confirmat

Sergiu Constantinescu - confirmat

Marius Buda - confirmat

Bogdan Todeasa - confirmat

Andrei Pop - confirmat

Creteanu Cristinel - confirmat

Link to comment
Share on other sites

  • MentholBoy
- pentru provincie, plata se va face la livrare cand ajunge pachetul la destinatie. In prealabil (sau cel putin asa s-a procedat anii trecuti) sunteti contactati de catre cineva de la firma care vinde jocul pentru o ultima confirmare. Deci pentru cei din provincie nu fac altceva decat munca de centralizare a comenzilor si nu este problema mea ce se intampla cu ele, ci exclusiv a firmei care vinde jocul.

In mailul de precomanda, am sa va rog sa mentionati clar urmatoarele informatii:

- numele vostru complet

- numar de exemplare comandate

- adresa completa de forma: Strada/Bulevard/Piata etc, nr., bl, sc, et, ap, localitate, judet, cod postal

- numar de telefon de contact

- email (valid) de contact

- modalitate de plata preferata* (doar pentru Bucuresti)

Link to comment
Share on other sites

  • MentholBoy

Branestiu nu stiu, dar jucatorii de la Dinamo au aceleasi atribute de la ultimele 2 managere incoace ... m am saturat sa tot aiba Moti 19-20 la bravery (la fel ca Terry) si N'Doye 10 la determination (mai putin decat Printzu` )

Ce ai mai gasit in neregula in demo?

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

e o liniste neobisnuita pe forum.

in anii trecuti ma durea mana de cate ban-uri bagam pt c.r.a.c.k. req :)

azi am cautat pe cineva ca aveam chef sa dau unul for old times sake si... pauza!

WTF baeti ? ce faceti ? are toata lumea crack ?

Link to comment
Share on other sites

Apropo de asta nea Ovi, am vazut ca pe torrenti era o versiune in rusa, la 700 MB si inca una in engleza probabil la 4 giga. Ce-ti e si cu pirateria asta!

Cred ca e liniste pentru ca toata lumea l-a descarcat de acolo si-l joaca la greu :D Ceea ce imi aminteste de acu 6 ani cand am intrat pe forum si m-ati luat toti la misto cand spuneam ca n-am bani sa-l cumpar. Ce bine era pe atunci...

On: Mihai, caaaand neeeee vedeeeeeem??? Sunt singur in WE, pot sa ma joc cu Trinamo!

Link to comment
Share on other sites

  • MentholBoy

Maine, dupa ora 15, bucurestenii pot intra in posesia jocurilor daca nu apare nimic neprevazut. Aveti numarul meu, drumul meu spre civilizatie va include opriri in zone precum Aviatorilor, Victoriei, Romana si Universitate

:victory:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy