Jump to content

Fm 2010 Liga 1 Update


Harh

Recommended Posts

Not Found

The requested URL /98zo1g0gm90qq000 - Romania_2010_2011_complete.xml was not found on this server.

Incearca acum .

Transferurile sunt la zi pentru toate echipele din Liga I si partial din Liga a II-a.

Am realizat 2 versiuni :

i) una continand doar transferuri;

DOWNLOAD LINK 1

i) cealalta versiune, pe langa transferuri, contine si modificari de PA/CA .

DOWNLOAD LINK 2

Link to comment
Share on other sites

am descoperit cateva "mici greseli":la Dinamo-Balgradean valoreaza 2 mil desi poate fi maxim un useful player,liviu ganea e acelasi jucator terminat pe care il vor doar echipe de liga a 2(desi a demonstrat la astra ca poate fi mai mult decat util lui dinamo,in aceeasi situatie ias putea cataloga si pe scarlatache sau georgian paun,si nu in ultimul rand Dinamo a tranferat un fundas central 30. GARAT Juan Pablo, Argentina, 19.04.1983 de la Tigres si nu cel pe care il ragasim in joc care este varf.poate cineva va lua in calcul si aceste mici nesincronizari.respect addy_g pentru munca depusa

Link to comment
Share on other sites

Faptul ca valoreaza 2 milioane de nu-l face mai valoros ...CA-ul si PA-ul nu l-am modificat la Balgradean.

In urmatorul update ... poate am sa-l fac si pe Ganea un pic mai bun . Ma gandesc si la cativa jucatori de la Sportul .. pe care i-am uitat .

Garat .... am fost nitel neatent .

Nu e doar munca mea. Harh, cu cateva mici scapari, printre care si Garat, a facut o treaba foarte buna .

Link to comment
Share on other sites

Faptul ca valoreaza 2 milioane de nu-l face mai valoros ...CA-ul si PA-ul nu l-am modificat la Balgradean.

In urmatorul update ... poate am sa-l fac si pe Ganea un pic mai bun . Ma gandesc si la cativa jucatori de la Sportul .. pe care i-am uitat .

Garat .... am fost nitel neatent .

Nu e doar munca mea. Harh, cu cateva mici scapari, printre care si Garat, a facut o treaba foarte buna .

Respect munca depusa de tine si de Harh,am incercat si eu odata ceva asemanator si au fost o groaza de greseli.recunosc sunt dinamovist si e destul de frustrant sa nu pot sa folosesc un jucator care in realitate joaca titular meci de meci cam de 2 sezoane(scarlatache,sau sa intru si sa il vad pe ganea not good enough).paun mi se pare cu 2 clase peste chiacu si cu toate astea diferenta dintre ei e uriasa.e adevarat curelea si ferfelea sunt jucatori care ar trebui sa fie utili oricarei echipe de liga 1,irimia alt jucator cu cota bunicica si valoros.bafta.ai respectul meu pentru munca depusa la updaturi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy