Jump to content

Cariera:Madalin G.Noul Manager Al Stelei!


mahdahleen

Recommended Posts

97217624.jpg

Ora 7,Palatul lui Gigi Becali:Piturca poarta inca negocieri cu patronul echipei Steaua Bucuresti pentru preluarea echipei.Dupa transferurile lui Todorov,Gardos,Abrudan,Dorel Stoica,Radut,Pacurar si Stanca dar si dupa plecarile fratilor Karamian si a lui Plesan,amprenta lui Piturca se vedea foarte clar pusa.

Ora 9,Palat:Negocierile continua,neasteptat de mult.Presa speculeaza unele probleme in legatura cu neputinta realizarii transferurului lui Nibombe.

Ora 12:Dupa 5 ore de negocieri Gigi Becali iese din palat si anunta vestea soc presei.Noul antrenor al Stelei este Madalin G.Nimeni nu stia nimic despre acest tanar,si imediat toata mass-media a inceput a critica decizia acestuia.Suporterii au iesit in strada si protesteaza.Singura veste buna pentru suporteri a fost aceea ca Steaua va ramane in Ghencea.

Ora 17:Madalin G. participa la primul antrenament cu noua echipa,cunoaste lotul,antrenorii(inclusive pe cei adusi pe Piturca,Florin Marin si Eugen Neagoe.Totodata acesta aranjeaza un amical de verificare cu echipa de reserve pentru maine la ora 15.

Prezentarea noului manager se face maine la ora 10 la stadionul Ghencea.

Surse apropriate spun ca deja se asteapta achizitionarea unui nou atacant la Steaua,in lista Stelei fiind prezenti Sburlea,Chico,Rusescu sau Mike Temwanjera.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Asa...

Deci am cateva probleme de lamurit:

1.Nu am inteles care e treaba cu comentariul lui Alexandru H.

Legend :hysterical:

2.Nu am nici o legatura cu "idiotul ala" si nu stiu de unde ati facut voi legatura asta.Poate ca pt. voi,toti de pe forum pe care ii cheama Madalin sunt acum idioti!

3.Arshavin,inainte de a comenta pe acest topic te-as ruga sa citesti TOT ce scrie.

Si pentru a te ajuta in problema ta existentiala intre 9 si 12 nu sunt 5 ore,insa eu am spus ca intre 7-12 sunt 5 ore.In concluzie inainte de a-ti scoate neuronii de la hibernat ar fi cazul sa mai inveti odata sa citesti.

Asadar am primit pe acest forum o primire "nemaipomenita",fapt pentru care doresc sa multumesc tuturor celor care au postat mai sus.

Link to comment
Share on other sites

De ce sa ma maturizez?Ce ti s a parut atat de imatur in toate cele spuse de mine?Au fost doar constatari pe care le am facut odata cu deschiderea acestui topic si cu primirea pe care cei care au postat mi au facut o.

97217624.jpg

Steaua continua campania bogata de transferuri consemandu-se aici trecerea de la echipa a doua la prima a jucatorilor Ducu Ninu,Ricardo Pedriel,Vlad Rusu.Acestia vor pleca cu Steaua in cadrul stagiului de pregatire din Austria unde se va hotari cine ramane si cine pleaca.

Primul amical intre Steaua respectiv Steaua II s a disputat astazi la Stadionul Ghencea.

121rw.jpg

Noul manager a remarcat la acest meci jocul lui Szekely,Tanase,Todorov,Ninu dar si al atacantilor Stancu si Kapetanos.

Link to comment
Share on other sites

De ce sa ma maturizez?Ce ti s a parut atat de imatur in toate cele spuse de mine?Au fost doar constatari pe care le am facut odata cu deschiderea acestui topic si cu primirea pe care cei care au postat mi au facut o.

Succes in continuare

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

ti-am mutat topicul la story-uri.

ps: ai vreo legatura cu idiotul asta ??

2.Nu am nici o legatura cu "idiotul ala" si nu stiu de unde ati facut voi legatura asta.Poate ca pt. voi,toti de pe forum pe care ii cheama Madalin sunt acum idioti!

De ce sa ma maturizez?Ce ti s a parut atat de imatur in toate cele spuse de mine?Au fost doar constatari pe care le am facut odata cu deschiderea acestui topic si cu primirea pe care cei care au postat mi au facut o.

te-am intrebat daca ai vreo legatura cu "idiotul" ala si tu ai tras concluzia ca i-as considera idioti pe toti cei care poarta numele de madalin (sau ma rog, in cazul tau "mahdahleen").

sesizez o tenta de autovictimizare. so, grow up...

Link to comment
Share on other sites

Pentru ca vad ca s au facut mai multe presupuneri trebuie sa clarific alte lucruri:

1.Am luat patch ul de la FMro si am prelucrat peste el.Am refacut Liga I si Liga a II,adica am pus echipele retrogradate respectiv promovate.

2.In editor am facut si toate transferurile de pana acum din liga 1 plus pe Nibombe si Abrudan la Steaua in ciuda faptului ca nu au venit dar ambii au mari sanse de a ajunge.

3.Am vrut sa incep cu toti jucatorii valizi pentru joc, asadar am scos accidentarile pentru toti jucatorii:P.

97217624.jpg

Steaua si a aranjat amicalele din turneul de pregatire din Austria in care va pleca pe 28 iunie.

Asadar amicalele sunt urmatoarele:30.06-Rapid Wien;02.07-Ried;05.07-Mattesburg;08.07-Kapfenberg;

38700973.jpg

Transferul s-a realizat!!!

72712829.jpg

Totodata la Nyon s-a facut tragerea la sorti pentru turul II in Europa League.

Steaua Bucuresti a picat cu echipa din Belarus,Naftan Novopolotsk.

Madalin G.:Este un adversar bun,insa putem trece usor de ei daca ne mobilizam.

)(

P.S:Stirile sunt modificate cu un program de editat pagini de internet si apoi am facut screen shot.(Rasp pt. Addy_G)

Link to comment
Share on other sites

97217624.jpg

STAGIUL DE PREGATIRE DIN AUSTRIA!!!

amicale.jpg

De la Steaua s-au remarcat in acest stagiu noile achizitii Todorov,Abrudan si Nibombe,dar si jucatori tineri precum Ninu,Andrei Ionescu sau Vlad Rusu.

IATA PRIMUL 11 PENTRU NOUL SEZON DUPA TURNEUL DE PREGATIRE

echipa.jpg

Vanzari:

Robinson Zapata-->Nacional de Madeira(950.000€)

Andrei Vatca-->Gallipoli(250.000€)

Eugen Baciu-->FK Teplice(350.000€)

----------------------------------------------------------------------

Total: 1,5 milioane €

Imprumuturi:

Eric Bicfalvi-->FCM Tg.Mures

Merci duhu pentru comentariu,dar sincer nu ma intereseaza.Daca nu ti ai dat seama am facut acel ziar pentru a anunta transferul intr un mod mai special,si nicidecum de a pune poze.

Link to comment
Share on other sites

97217624.jpg

EUROPA LEAGUE

europac.jpg

uefaq.jpg

Dupa aceste 2 meciuri Steaua se confrunta cu mari probleme in atac.Insa, aceste probleme sunt spre binele echipei.Echipa are 6 atacanti de talie si nu stie de unde sa aleaga.Surdu pare a fi alegerea ce a mai putin viabila,si sunt mari sanse ca el sa fie vandut.

Steaua a picat in turul III cu formatia cipriota APOP Kinyras Pegeias.

Link to comment
Share on other sites

De ce sa ma maturizez?Ce ti s a parut atat de imatur in toate cele spuse de mine?Au fost doar constatari pe care le am facut odata cu deschiderea acestui topic si cu primirea pe care cei care au postat mi au facut o.

97217624.jpg

Steaua continua campania bogata de transferuri consemandu-se aici trecerea de la echipa a doua la prima a jucatorilor Ducu Ninu,Ricardo Pedriel,Vlad Rusu.Acestia vor pleca cu Steaua in cadrul stagiului de pregatire din Austria unde se va hotari cine ramane si cine pleaca.

Primul amical intre Steaua respectiv Steaua II s a disputat astazi la Stadionul Ghencea.

121rw.jpg

Noul manager a remarcat la acest meci jocul lui Szekely,Tanase,Todorov,Ninu dar si al atacantilor Stancu si Kapetanos.

Ce victorie impresionanta!!! Trebuie sa fi jucat mult si sa ai o tactica exceptionala ca sa reusesti asa ceva.Bravo :worship:hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy