Jump to content

Help


Mihai1923

Recommended Posts

Am o problema la Atletico Madrid unde mi-am construit o echipa buna cu care am castigat Primera si CL: la un moment dat l-am pus pe Aguero capitan, dupa care staff-ul mi-a recomandat sa nu-l mai folosesc capitan, l-am scos, iar acum jucatorul are moralul aiurea, e unhappy de sezonul trecut, nu vrea sa semneze prelungirea contractului. Mai exista vreo posibilitate sa-l fac sa nu mai fie unhappy si eventual sa semneze prelungirea contractului ? E super jucator, in plus de asta toata echipa il considera piesa principala, daca l-as pierde cred ca s-ar duce de rapa tot ce am facut pana acum. Astept sfaturi. Mersi anticipat.

Link to comment
Share on other sites

Nu prea ai ce face. Nu te joci cu banderola. Ba e capitan, ba nu e. E o problema esentiala si in realitate.

Singura modalitate e sa-l vinzi si sa scoti bani buni pe el, daca contractul ii expira in mai putin de un an. Altfel risti sa-l pierzi gratis.

Link to comment
Share on other sites

Nu prea ai ce face. Nu te joci cu banderola. Ba e capitan, ba nu e. E o problema esentiala si in realitate.

Singura modalitate e sa-l vinzi si sa scoti bani buni pe el, daca contractul ii expira in mai putin de un an. Altfel risti sa-l pierzi gratis.

Pai daca il vand, s-a dus dracu' toata echipa, toti jucatorii il au la inima, sa nu mai zic de suporteri .. deci nu exista vreo posibilitate sa-i treaca supararea ? Bulangiu' nici nu vrea sa mai fie capitan ...

Link to comment
Share on other sites

Da mah. Sa castigi meciuri in continuare si asa isi revine si moralul lui. Numai asa il poti readuce la viata. Sau cumpara un jucator ce-l are la favorite. Dar daca e dorit de o echipa mare, adios, nu-l mai tii la echipa.

Link to comment
Share on other sites

Da mah. Sa castigi meciuri in continuare si asa isi revine si moralul lui. Numai asa il poti readuce la viata. Sau cumpara un jucator ce-l are la favorite. Dar daca e dorit de o echipa mare, adios, nu-l mai tii la echipa.

Ok, o sa incerc. Faza cu castigatul meciurilor vad ca nu prea tine, omu' e suparat de dinainte sa castig Primera si CL. O sa incerc sa cumpar un jucator pe care mi-l recomanda el.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy