Jump to content

Need Help...


jurik10(c)

Recommended Posts

Se poate antrena o nationala concomitent cu o echipa de club la FM2010? Sunt la CFR si sunt acceptat la Nationala Romaniei, dau "accept" la "Romania want Jurik" si nimic, deja am acceptat de 2-3 ori postu' de "vacant manager" (asa era parca) dar nu sunt la carma lotului. Am search-uit daca a mai intrebat careva, nu am gasit.

Link to comment
Share on other sites

Sunt absolut sigur. Nu e "apply for job" si nici articol de presa. Am dat accept la oferta. ( the job offer has been accepted ) Si dupa ceva timp, cateva meciuri cu CFR, imi apare iar acelasi lucru, deja am procedat la fel de 4 ori, eu nu ajung la carma si echipa nationala e tot fara antrenor principal. Foarte ciudat. :capu

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

confirm ca sa poate juca.

sunt cu Steaua si cu Romania.

or e de la crack or esti ghinionist si mai tre se incepi odata

E a doua oara pe ziua de azi cand insisti cu crack-ul. Opreste-te, nu esti amuzant deloc.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy